Studia podyplomowe

Studia prawnicze

Placówka, jaką jest Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji ma w swojej ofercie studia podyplomowe na kierunku, jakim jest medycyna sądowa. Umożliwia ona nabycie nowych umiejętności, które mogą być przydatne, jeśli ktoś chce rozpocząć pracę w organie sprawiedliwości jako specjalista, który może definiować urazy czy przyczyny śmierci.

Materiały na prawo jazdy kat b

Materiały na prawo jazdy kat b

Oferujemy pomoc w przygotowaniu do zdania egzaminu na prawo jazdy. Profesjonalne materiały na prawo jazdy kat B! Podręczniki, płyty, testy online, dzięki którym w profesjonalny sposób przygotujesz się do zdania tego egzaminu. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdziesz potrzebne materiały, wskazówki i wiele więcej!

Uprawnienia do kierowania pojazdem

prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych

Samodzielne prowadzenie samochodu jest możliwe również w przypadku posiadania dysfunkcji organizmu. My jako ośrodek szkolenia przyszłych kierowców oferujemy kurs na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych. O możliwości uczestnictwa w tego typu zajęciach decyduje rodzaj posiadanej dysfunkcji - jeśli nie ma przeciwwskazań, można uzyskać u nas potrzebną wiedzę i umiejętności do kierowania pojazdem.

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia tekstów

Nasza szkoła językowa nie ogranicza się jedynie do przygotowywania nowoczesnych kursów. Dbamy także o potrzeby tych klientów, którzy pragną skorzystać z usług tłumaczenia tekstów. Nasi pracownicy ze Szczecina są w stanie podjąć się przełożenia umów, dokumentów oraz artykułów naukowych. Ich wiedza i umiejętności pozwalają im działać w rożnym zakresie.

Angielski dla firm

Szkolenia językowe dla firm

Lingua Nova prowadzi specjalne szkolenia językowe dla firm. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, że nie można dziś osiągnąć sukcesów bez dobrej znajomości angielskiego, czy niemieckiego. Dlatego też pomożemy Państwu zdobyć odpowiednie kwalifikacje i stać się jeszcze bardziej konkurencyjną grupą. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym nowoczesnym metodom nauczania Państwa pracownicy będą mogli szybko i skutecznie podnieść swoje umiejętności. Zapraszamy do skorzystania z oferty.