Carevent

Szkoła bezpiecznej jazdy

Carevent to profesjonalna szkoła bezpiecznej jazdy. Warszawa - tutaj zlokalizowana jest nasza placówka, w której uczymy młodych, ale również doświadczonych kierowców, jak prawidłowo należy zachowywać się na drodze, aby nie stwarzać niebezpieczeństwa. Zapewniamy, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie poznanie prostych zasad, dzięki którym wszystcy uczestnicy drogowi będą mogli użytkować daną trasę bez przeszkód. Szkoła bezpiecznej jazdy Carevent serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą kursów.

Studia podyplomowe

Studia prawnicze

Placówka, jaką jest Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji ma w swojej ofercie studia podyplomowe na kierunku, jakim jest medycyna sądowa. Umożliwia ona nabycie nowych umiejętności, które mogą być przydatne, jeśli ktoś chce rozpocząć pracę w organie sprawiedliwości jako specjalista, który może definiować urazy czy przyczyny śmierci.

Materiały na prawo jazdy kat b

Materiały na prawo jazdy kat b

Oferujemy pomoc w przygotowaniu do zdania egzaminu na prawo jazdy. Profesjonalne materiały na prawo jazdy kat B! Podręczniki, płyty, testy online, dzięki którym w profesjonalny sposób przygotujesz się do zdania tego egzaminu. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdziesz potrzebne materiały, wskazówki i wiele więcej!

Rekrutacja pracowników

outsourcing pracowniczy

Jeśli chcesz szybko i skutecznie zapełnić wolne stanowiska w swoim przedsiębiorstwie, to zleć outsourcing pracowniczy naszej agencji. Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji. Po naszej stronie znajduje się także regulowanie spraw kadrowych oraz wszelkich zależności wynikających ze zwolnień lekarskich i urlopów.