Carevent

Szkoła bezpiecznej jazdy

Carevent to profesjonalna szkoła bezpiecznej jazdy. Warszawa - tutaj zlokalizowana jest nasza placówka, w której uczymy młodych, ale również doświadczonych kierowców, jak prawidłowo należy zachowywać się na drodze, aby nie stwarzać niebezpieczeństwa. Zapewniamy, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie poznanie prostych zasad, dzięki którym wszystcy uczestnicy drogowi będą mogli użytkować daną trasę bez przeszkód. Szkoła bezpiecznej jazdy Carevent serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą kursów.

Studia podyplomowe

Studia prawnicze

Placówka, jaką jest Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji ma w swojej ofercie studia podyplomowe na kierunku, jakim jest medycyna sądowa. Umożliwia ona nabycie nowych umiejętności, które mogą być przydatne, jeśli ktoś chce rozpocząć pracę w organie sprawiedliwości jako specjalista, który może definiować urazy czy przyczyny śmierci.

Materiały na prawo jazdy kat b

Materiały na prawo jazdy kat b

Oferujemy pomoc w przygotowaniu do zdania egzaminu na prawo jazdy. Profesjonalne materiały na prawo jazdy kat B! Podręczniki, płyty, testy online, dzięki którym w profesjonalny sposób przygotujesz się do zdania tego egzaminu. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdziesz potrzebne materiały, wskazówki i wiele więcej!

Rekrutacja pracowników

outsourcing pracowniczy

Jeśli chcesz szybko i skutecznie zapełnić wolne stanowiska w swoim przedsiębiorstwie, to zleć outsourcing pracowniczy naszej agencji. Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji. Po naszej stronie znajduje się także regulowanie spraw kadrowych oraz wszelkich zależności wynikających ze zwolnień lekarskich i urlopów.

Uprawnienia do kierowania pojazdem

prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych

Samodzielne prowadzenie samochodu jest możliwe również w przypadku posiadania dysfunkcji organizmu. My jako ośrodek szkolenia przyszłych kierowców oferujemy kurs na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych. O możliwości uczestnictwa w tego typu zajęciach decyduje rodzaj posiadanej dysfunkcji - jeśli nie ma przeciwwskazań, można uzyskać u nas potrzebną wiedzę i umiejętności do kierowania pojazdem.

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia tekstów

Nasza szkoła językowa nie ogranicza się jedynie do przygotowywania nowoczesnych kursów. Dbamy także o potrzeby tych klientów, którzy pragną skorzystać z usług tłumaczenia tekstów. Nasi pracownicy ze Szczecina są w stanie podjąć się przełożenia umów, dokumentów oraz artykułów naukowych. Ich wiedza i umiejętności pozwalają im działać w rożnym zakresie.

Agencja pracy

Agencja pośrednictwa pracy

Świadczymy usługi outsourcingu, które odciążają przedsiębiorców z konieczności przeprowadzania długich rekrutacji oraz podpisywania wielu umów z nowo przyjętymi osobami. Agencja pośrednictwa pracy przejmuje wszystkie te obowiązki, biorąc na siebie poszukiwanie kandydatów, sprawy kadrowo-płacowe i inne kwestie administracyjne.