Studia podyplomowe

Studia prawnicze

Placówka, jaką jest Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji ma w swojej ofercie studia podyplomowe na kierunku, jakim jest medycyna sądowa. Umożliwia ona nabycie nowych umiejętności, które mogą być przydatne, jeśli ktoś chce rozpocząć pracę w organie sprawiedliwości jako specjalista, który może definiować urazy czy przyczyny śmierci.

Materiały na prawo jazdy kat b

Materiały na prawo jazdy kat b

Oferujemy pomoc w przygotowaniu do zdania egzaminu na prawo jazdy. Profesjonalne materiały na prawo jazdy kat B! Podręczniki, płyty, testy online, dzięki którym w profesjonalny sposób przygotujesz się do zdania tego egzaminu. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdziesz potrzebne materiały, wskazówki i wiele więcej!

Rekrutacja pracowników

outsourcing pracowniczy

Jeśli chcesz szybko i skutecznie zapełnić wolne stanowiska w swoim przedsiębiorstwie, to zleć outsourcing pracowniczy naszej agencji. Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji. Po naszej stronie znajduje się także regulowanie spraw kadrowych oraz wszelkich zależności wynikających ze zwolnień lekarskich i urlopów.

Uprawnienia do kierowania pojazdem

prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych

Samodzielne prowadzenie samochodu jest możliwe również w przypadku posiadania dysfunkcji organizmu. My jako ośrodek szkolenia przyszłych kierowców oferujemy kurs na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych. O możliwości uczestnictwa w tego typu zajęciach decyduje rodzaj posiadanej dysfunkcji - jeśli nie ma przeciwwskazań, można uzyskać u nas potrzebną wiedzę i umiejętności do kierowania pojazdem.

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia tekstów

Nasza szkoła językowa nie ogranicza się jedynie do przygotowywania nowoczesnych kursów. Dbamy także o potrzeby tych klientów, którzy pragną skorzystać z usług tłumaczenia tekstów. Nasi pracownicy ze Szczecina są w stanie podjąć się przełożenia umów, dokumentów oraz artykułów naukowych. Ich wiedza i umiejętności pozwalają im działać w rożnym zakresie.