Fizjoterapia

Rehabilitacja

Bóle wynikające z przebytego urazu, wcześniejszej operacji, czy też innych jednostek chorobowych, mogą szybko się rozprzestrzeniać i atakować kręgosłup oraz nasze narządy ruchu. Wówczas, do ich wyleczenia konieczna będzie odpowiednia rehabilitacja. Lux-Medica to ośrodek w Poznaniu, który współpracuje z NFZ. Zajmujemy się leczeniem schorzeń kręgosłupa oraz stawów przy zastosowaniu masażów leczniczych, terapii manualnej, osteopatii, a także fizykoterapii. Każdy przypadek jest inny, dlatego też do każdego pacjenta dobierane są indywidualne metody terapii.

Sprzęt medyczny wysokiej jakości

Fartuchy medyczne

Asortyment, jaki znajduje się na stronach internetowych naszego sklepu to wszystko, co niezbędne jest do wyposażenia szpitala, kliniki, gabinetu lekarskiego, stomatologicznego, przychodni, czy laboratorium, np. fartuch medyczny. Zapewniamy o ich wysokiej jakości oraz atrakcyjnej cenie. W naszych katalogach znajdują się artykuły higieniczne, odzież medyczna, środki do dezynfekcji, meble medyczne, sprzęty do łazienki, czy też żywność bezglutenowa. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

Schorzenia skórne w okolicy głowy - porady

Choroby skóry głowy

Na naszym bloku opisujemy choroby skóry głowy, które posiadają różnorodne objawy oraz których leczenie może się od siebie znacznie różnić. Mogą dotyczyć każdego, bez względu na płeć, wiek oraz ogólny stan zdrowia. Informujemy o przyczynach, symptomach oraz skutkach tego typu przypadłości, w tym łuszczycy, łysienia androgenowego, zapalenia atopowego, grzybicy czy łojotoku. Zajmujemy się także umawianiem klientów na wizyty kontrolne u trychologa. Proponujemy także wybrane środki do pielęgnacji włosów.

Internista Warszawa

W naszej przychodni przyjmuje fantastyczny lekarz internista. Warszawa to centrum zdrowia oraz innowacyjnych rozwiązań, dlatego właśnie w tym miejscu znajduje się Spółka Lekarska. Proponujemy zawsze sprawdzone oraz najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki którym każdy pacjent czuje się u nas dobrze. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat wykonywanych przez nas badań oraz konsultacji medycznych - odwiedź naszą stronę internetową, bądź skontaktuj się bezpośrednio z nami. Zapraszamy.

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja dzieci Kraków

Naszą specjalnością jest profesjonalna rehabilitacja dzieci. Kraków jest pięknym miastem, w którym mamy przyjemność zaoferowania swoich usług. Rehabilitację dzieci wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Tworzymy przyjazną atmosferę, udzielającą się każdemu małemu pacjentowi. Wiemy, że rehabilitacja jest trudna, szczególnie dla małych dzieci, dlatego staramy się zaoferować im najlepsze warunki. Charakteryzuje nas również solidność i sumienność w wykonywaniu swoich zadań. Jeśli są Państwo zainteresowani - zapraszamy.

Z zębem u chirurga

Chirurgia stomatologiczna

Zdarza się, że problemy ze zdrowiem jamy ustnej wymagają interwencji skalpela. Chirurgia stomatologiczna to dziedzina wyspecjalizowana w operacyjnym leczeniu schorzeń jamy ustnej, lecz także w leczeniu zmian około wierzchołkowych, a także usuwaniu zębów zatrzymanych i niewyrzniętych - najczęściej ósemek.

Audiometria tonalna Poznań

Szukasz firmy oferującej badanie słuchu w Poznaniu? Skorzystaj z oferty naszej firmy, która zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie diagnostyki stopnia uszkodzenia słyszenia. Wykonujemy takie badania jak audiometria tonalna. Dopasowujemy nowoczesne, dyskretne i komfortowe wkładki wewnątrzuszne, które są niemal niewidoczne dla otoczenia.

Akcesoria ortodontyczne

Ligatury

Zajmujemy się sprzedażą produktów stomatologicznych oraz ortodontycznych dla lekarzy oraz pacjentów, w tym wypełnień oraz instrumentów chirurgicznych oraz diagnostycznych. Oferujemy także kolorowe ligatury w kształcie kotka, które służą do utrzymania aparatu we właściwej pozycji w jamie ustnej i zapobiegają przemieszczaniu się.

Kurs pierwszej pomocy

Pomoc przedmedyczna

W bogatej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. profesjonalnie przygotowany kurs pierwszej pomocy. Pomoc przedmedyczna jest niezwykle istotna, ponieważ to właśnie pierwsze minuty po wypadku liczą się najbardziej. Z tego powodu każdy powinien potrafić szybko i sprawnie działać w przypadkach zagrożenia życia. Nasze szkolenie doskonale Państwa do tego przygotuje, ponieważ kładziemy nacisk nie tylko na wiedzę teoretyczną, lecz przede wszystkim na praktykę.

Narzędzia dentystyczne

Narzędzia chirurgiczne

Sklep Orimed zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości narzędzi stomatologicznych, które sprowadzamy od renomowanych producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych. W naszej ofercie znajdziecie wyroby sprawdzone, trwałe, bezpieczne i wygodne w użytkowaniu, które na pewno sprostają oczekiwaniom wymagających specjalistów. Serdecznie zapraszamy.

Oculis - badanie wzroku

Okulistyka Częstochowa

W częstochowskim gabinecie lek. Olgi Bartelak świadczone są usługi z zakresu dobierania soczewek kontaktowych. Oferta obejmuje badanie ostrości wzroku, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, a także nauka zakładania i ściągania soczewek. Ponadto, w Oculis wykonywane są zabiegi z zakresu retinopatii wcześniaczej, pachymetrii i gnioskopii oraz przeprowadzana jest wczesna diagnostyka jaskry, uwzględniająca OCT. Okulista również chirurgicznie usuwa zmiany spojówki, gradówki, kępki żółtych powiek oraz kaszaki.

Przyrządy rehabilitacyjne

Sprzęt rehabilitacyjny Bydgoszcz

Wynajmij akcesoria medyczne, które pomogą Tobie lub Twoim najbliższym komfortowo funkcjonować. Posiadamy sprzęt rehabilitacyjny różnego rodzaju. W naszym biurze w Bydgoszczy dysponujemy podnośnikami czy wózkami inwalidzkimi. Pomożemy Ci w doborze kuli ortopedycznej lub laski. Ponadto, możemy wydzierżawić łóżko i materac przeciwodleżynowy do niego.