Namioty i inne akcesoria turystyczne

Maty samopompujące i materace

Jeśli lubisz sport to z pewnością zainteresuje Cię oferta naszego sklepu, gdzie zakupisz różnego rodzaju akcesoria sportowe i turystyczne. Odzież, karimaty, namioty, śpiwory i maty samopompujące w jednym miejscu. Znajdziesz tu ogrzewacze, termofory, a nawet saperki. Sklep z akcesoriami turystycznymi dostępny jest w Internecie, ale działamy także stacjonarnie. Zapraszamy!

wypoczynek w górach

Schronisko PTTK "Trzy Korony" zapewni Tobie najlepszy wypoczynek w górach! Tylko u nas czeka na Ciebie wiele atrakcji, komfortowe warunki zakwaterowania oraz korzystne ceny. Proponujemy tylko najlepsze rozwiązania, dla wszystkich naszych gości. Odpocznij od codzienności, zdecyduj się na wakacje w górach. Serdecznie zapraszamy!

Przyjęcie w hotelu

Organizacja imprez

Jeśli masz powód, który chciałbyś uczcić więc szukasz miejsca na przyjęcie dla przyjaciół, rodziny lub pracowników, to w naszej ofercie znajduje się również organizacja imprez. Przygotowujemy przyjęcia dla pracowników, okolicznościowe spotkania rodzinne, ciekawe wydarzenia artystyczne i wystawne bankiety.

Wrocław hostel

Hostele w centrum Wrocławia to świetny pomysł na znalezienie o wiele tańszego noclegu. Hostele oferują nie tylko noclegi, ale również posiłki i możliwość poznania ludzi z najróżniejszych zakątków świata. Jeśli Wrocław jest Twoim celem podróży zarezerwuj u nas przez internet noclegi na czas swojego pobytu.

Wynajmij jacht

Czarter jachtów Mazury

Relaks i dobrą zabawę zapewni Ci rejs nowoczesną łodzią. Nasza firma oferuje klientom czarter jachtów, które wyposażone są w niezbędne urządzenia i meble - zapewniające komfort i wygodę. To wspaniała przygoda, podczas której będziesz mógł podziwiać piękno mazurskich jezior. W ramach naszych usług zajmujemy się również zimowaniem łodzi na strzeżonych terenach.