Transport przesyłek za granicę

paczka do anglii

Kilkadziesiąt lat prowadzenia działalności jest wynikiem świadczenia usług na najwyższym poziomie i gwarancją profesjonalnej realizacji każdego pojedynczego zlecenia. Proponujemy państwu transport paczek do Anglii - odbieramy je z każdego miejsca i przewozimy pod wskazany adres w ciągu 4-5 dni. W tym czasie możecie państwo liczyć na zachowanie największych środków bezpieczeństwa, a także ubezpieczenia swojej przesyłki. Niezależnie od gabarytów i wymagań każdego z państwa, postaramy się spełnić oczekiwania.

http://www.aquaclean24.pl

Wytwornice piany

Sprzątanie jest naszą specjalnością w związku z czym staramy się zawsze działać profesjonalnie i zapewniać państwu najlepsze usługi. Oferujemy nie tylko profesjonalny sprzęt do mycia okien oraz wykonywania wielu czynności zarówno standardowych, jak również specjalistycznych ale również wytwornice piany. Korzystamy z usług doświadczonych pracowników, znających arkana tego zajęcia i wiedzących jak doradzić i wybrać niezawodne i nowoczesne urządzenia oraz najskuteczniejsze preparaty na rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Pewny Parking

Dojazd na parking lotnisko Katowice

Szanowni Klienci, serdecznie zapraszamy na nasz parking przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach - najtańsze rozwiązanie, które zapewni Państwu oczekiwany komfort. Z myślą o wszystkich podróżnych oraz oczekujących na lotnisku na swoje rodziny proponujemy wyjątkowo tani parking położony przy lotnisku. Możliwa rezerwacja miejsca poprzez naszą stronę internetową. Dojazd i odbiór z lotniska! Zapraszamy!

Sprzedaż bagażników dachowych

Bagażniki samochodowe thule

Każda powierzchnia, do której możesz przyczepić walizki podczas wyjazdu na urlop, wydaje się być na wagę złota. W naszym sklepie znajdziesz boxy i bagażniki samochodowe Thule, które charakteryzują się wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją i zapewniają bezpieczny transport wszystkich przewożonych przedmiotów takich jak meble, rowery czy walizki.

Wstrząsarka laboratoryjna

Sita laboratoryjne

U nas znajdziesz najwyższej jakości aparaturę kontrolno pomiarową, wykorzystywaną w najlepszych laboratoriach przemysłowych oraz ośrodkach naukowo-badawczych. Oferujemy między innymi przesiewacze laboratoryjne, doskonale sprawdzające się w analizie materiału sypkiego zarówno na sucho, jak i na mokro. Jest to najmniejsza wstrząsarka z napędem elektromagnetycznym wyprodukowana przez naszą firmę. Wyposażone jest w pamięć 10 programów, jest łatwa w obsłudze, pracuje cicho i bardzo wydajnie. Zapraszamy do kontaktu!

naprawa wózków widłowych

Naprawa wózków widłowych to dodatkowa opcja w naszej bogatej ofercie. Wiemy, że nawet najbardziej wytrzymały sprzęt potrzebuje czasem fachowej opieki, dlatego oferujemy możliwość przywiezienia do nas uszkodzonego sprzętu. Naprawa widlaków oraz możliwość zakupienia części zamiennych sprawia, że nasze produkty będą dla Państwa pracowały przez wiele lat.

Toyota używane Jelenia Góra

Używane samochody oferowane w programie Toyota Pewne Auto, który jest jednolity dla całej sieci tej marki w Polsce, przechodzą przed sprzedażą przez szczegółową kontrolę wnętrza pojazdu, bagażnika, wyglądu zewnętrznego, a także całego podwozia oraz komory silnika. Ponadto przeprowadzana jest jazda próbna.

Przyczepy gastronomiczne

Tylko nasza firma oferuje tak solidne oraz praktyczne w zastosowaniu przyczepy gastronomiczne, które nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie są przestrzenne! Pozwalają one na prowadzeni różnego rodzaju punktów z jedzeniem. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. Oferujemy również kontenery usługowe.

Pojemniki transportowe

skrzynia explorer

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania z zakresu transportu sprzętu i towaru podatnego na uszkodzenie. Oferowana przez nas skrzynia explorer opracowana została w oparciu o rozwiązania stosowane przez wojsko. Ten rodzaj kontenera sprawdzi się przy transporcie aparatury medycznej, sprzętu ratowniczego lub nawet broni.

Implementowanie elementów warsztatu

Montaż podnośników samochodowych

Jesteśmy prężnie działającą na rynku firmą oferującą elementy warsztatu motoryzacyjnego. Oprócz samych produktów zajmujemy się również ich implementacją. Montaż podnośników samochodowych cieszy się największą popularnością dzięki szerokiemu pakietowi gratisów oraz możliwością wydłużenia gwarancji z trzech do aż czterech lat.

sportowe gałki zmiany biegów

Dobrze wyglądający i sprawny samochód to dla każdego kierowcy bardzo ważna sprawa. Sama jeżdżę samochodem dopiero od niedawna, ale już miałam okazję przeprowadzić w moim aucie drobny tuning jego wyglądu - w warsztacie samochodowym na moim osiedlu zamontowałam sobie części tuningowe przyciemniane szyby znajdujące się po stronie pasażera. I to dopiero początek - czuję, że tuning auta wciąga i może stać się nawet moim nowym hobby. Części tuningowe to oczywiście, z drugiej strony, źródło licznych wydatków dla mojego budżetu, czy jak mówi się czasem "dziura bez dna", no ale oczywiście czego nie robi się aby mieć lepsze auto.