http://www.aquaclean24.pl

Wytwornice piany

Sprzątanie jest naszą specjalnością w związku z czym staramy się zawsze działać profesjonalnie i zapewniać państwu najlepsze usługi. Oferujemy nie tylko profesjonalny sprzęt do mycia okien oraz wykonywania wielu czynności zarówno standardowych, jak również specjalistycznych ale również wytwornice piany. Korzystamy z usług doświadczonych pracowników, znających arkana tego zajęcia i wiedzących jak doradzić i wybrać niezawodne i nowoczesne urządzenia oraz najskuteczniejsze preparaty na rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Pewny Parking

Dojazd na parking lotnisko Katowice

Szanowni Klienci, serdecznie zapraszamy na nasz parking przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach - najtańsze rozwiązanie, które zapewni Państwu oczekiwany komfort. Z myślą o wszystkich podróżnych oraz oczekujących na lotnisku na swoje rodziny proponujemy wyjątkowo tani parking położony przy lotnisku. Możliwa rezerwacja miejsca poprzez naszą stronę internetową. Dojazd i odbiór z lotniska! Zapraszamy!

Wstrząsarka laboratoryjna

Sita laboratoryjne

U nas znajdziesz najwyższej jakości aparaturę kontrolno pomiarową, wykorzystywaną w najlepszych laboratoriach przemysłowych oraz ośrodkach naukowo-badawczych. Oferujemy między innymi przesiewacze laboratoryjne, doskonale sprawdzające się w analizie materiału sypkiego zarówno na sucho, jak i na mokro. Jest to najmniejsza wstrząsarka z napędem elektromagnetycznym wyprodukowana przez naszą firmę. Wyposażone jest w pamięć 10 programów, jest łatwa w obsłudze, pracuje cicho i bardzo wydajnie. Zapraszamy do kontaktu!

Przyczepy gastronomiczne

Przyczepy gastronomiczne

Tylko nasza firma oferuje tak solidne oraz praktyczne w zastosowaniu przyczepy gastronomiczne, które nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie są przestrzenne! Pozwalają one na prowadzeni różnego rodzaju punktów z jedzeniem. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. Oferujemy również kontenery usługowe.

sportowe gałki zmiany biegów

sportowe gałki zmiany biegów

Dobrze wyglądający i sprawny samochód to dla każdego kierowcy bardzo ważna sprawa. Sama jeżdżę samochodem dopiero od niedawna, ale już miałam okazję przeprowadzić w moim aucie drobny tuning jego wyglądu - w warsztacie samochodowym na moim osiedlu zamontowałam sobie części tuningowe przyciemniane szyby znajdujące się po stronie pasażera. I to dopiero początek - czuję, że tuning auta wciąga i może stać się nawet moim nowym hobby. Części tuningowe to oczywiście, z drugiej strony, źródło licznych wydatków dla mojego budżetu, czy jak mówi się czasem "dziura bez dna", no ale oczywiście czego nie robi się aby mieć lepsze auto.

Naprawa jachtów

Naprawa jachtów

Naprawa jachtów to nasza specjalność. Wykonujemy je w zgodzie z pierwotną konstrukcją łodzi, wprowadzając konieczne poprawki, a niekiedy także nowocześniejsze rozwiązania. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą oferta i propozycjami. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Pielęgnacja samochodu

auto detailing

Z miłości do samochodów zapewniamy najwyższej jakości urządzenia oraz preparaty, które pozwolą utrzymać każdy pojazd w idealnym stanie przez bardzo długi czas. Auto detailing jest wieloetapową, profesjonalną pielęgnacją samochodu, która już dziś możliwa jest dzięki oferowanym przez naszą firmę produktom.

Elementy do wydechu

Układ wydechowy części

Na naszej stronie internetowej znajdziesz elementy zamienne do francuskich samochodów. Czujnik ciśnienia spalin, filtr cząsteczek stałych i katalizator to kilka najważniejszych ogniw stanowiących układ wydechowy. Części takie są niezwykle istotne w funkcjonowaniu całego pojazdu. Dlatego też oferujemy wysokiej jakości produkty.

Samochód kempingowy do wynajęcia

Wynajem luksusowych kamperów

Pojazdy z naszej floty cechuje bogate wyposażenie i przywiązanie do detalu. Oferowany przez nas wynajem luksusowych kamperów to świetny sposób na wczasy objazdowe, które nie wymagają rezygnacji ze współczesnych udogodnień. Nasze pojazdy to gwarancja komfortu i wygody podczas urlopu, co pozwala skupić się wyłącznie na odbywanej podróży.

Oleje silnikowe

Oleje silnikowe sklep internetowy Modex-Oil

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz tak praktyczne w zastosowaniu i jednocześnie dostępne w bardzo korzystnych cenach oleje silnikowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Proponujemy zarówno fachowe doradztwo, jak i korzystne warunki współpracy. Zgłoś się do nas już dziś, aby się o tym przekonać!

Pneumatyka

Hydraulika przemysłowa

W asortymencie uwzględniamy szeroki zakres komponentów, które wykorzystywane są w zakładach produkcyjnych z różnych branż. Oferowana hydraulika przemysłowa obejmuje pompy tłokowe, zawory specjalne, siłowniki, sterowniki oraz inne rozwiązania, które przyspieszą proces technologiczny. Przygotowaliśmy części wyłącznie znanych producentów.

Sklep motocyklowy

Rękawice na quada

Dobry sprzęt do jazdy to teoretycznie najważniejsza część. Nie należy jednak zapominać o odpowiednim ubiorze, który będzie pełnił funkcję ochronną, ale może być również Twoim znakiem rozpoznawczym na torze. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne rękawice na quada. Dzięki nim nie będziesz musiał się martwić o żadne obtarcia, pęcherze i urazy.