Transport przesyłek za granicę

paczka do anglii

Kilkadziesiąt lat prowadzenia działalności jest wynikiem świadczenia usług na najwyższym poziomie i gwarancją profesjonalnej realizacji każdego pojedynczego zlecenia. Proponujemy państwu transport paczek do Anglii - odbieramy je z każdego miejsca i przewozimy pod wskazany adres w ciągu 4-5 dni. W tym czasie możecie państwo liczyć na zachowanie największych środków bezpieczeństwa, a także ubezpieczenia swojej przesyłki. Niezależnie od gabarytów i wymagań każdego z państwa, postaramy się spełnić oczekiwania.

Maszyny do obróbki

Frezy ślimakowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Mikronar, która prowadzi sprzedaż urządzeń przeznaczonych do profesjonalnej, precyzyjnej obróbki materiałów. W naszym asortymencie znajdują się między innymi frezy ślimakowe, które pozwalają na obróbkę zębów kół zębatych. Prezentujemy urządzenia o doskonałych parametrach technicznych, pozwalające na wyjątkowo precyzyjną i sprawną pracę. Oferujemy modele modułowe o różnych typach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie urządzenie odpowiadające jego oczekiwaniom.

http://www.aquaclean24.pl

Wytwornice piany

Sprzątanie jest naszą specjalnością w związku z czym staramy się zawsze działać profesjonalnie i zapewniać państwu najlepsze usługi. Oferujemy nie tylko profesjonalny sprzęt do mycia okien oraz wykonywania wielu czynności zarówno standardowych, jak również specjalistycznych ale również wytwornice piany. Korzystamy z usług doświadczonych pracowników, znających arkana tego zajęcia i wiedzących jak doradzić i wybrać niezawodne i nowoczesne urządzenia oraz najskuteczniejsze preparaty na rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Pewny Parking

Dojazd na parking lotnisko Katowice

Szanowni Klienci, serdecznie zapraszamy na nasz parking przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach - najtańsze rozwiązanie, które zapewni Państwu oczekiwany komfort. Z myślą o wszystkich podróżnych oraz oczekujących na lotnisku na swoje rodziny proponujemy wyjątkowo tani parking położony przy lotnisku. Możliwa rezerwacja miejsca poprzez naszą stronę internetową. Dojazd i odbiór z lotniska! Zapraszamy!

Wózki paletowe

Paleciaki

Przedsiębiorstwo Demago posiada w swojej ofercie wózki paletowe, czyli popularne paleciaki wykonane z materiałów zapewniających ich ogromną trwałość oraz niezawodność. Ich wykorzystanie obejmuje bardzo szeroki zakres prac magazynowych związanych z rozładunkiem oraz załadunkiem różnorodnych towarów. Z paleciaków korzystają różnorodne magazyny, centra handlowe, czy też nawet największe centra logistyczne. Zapraszamy do sklepu internetowego Demago, w którym przedstawiony jest pełen zakres dostępnych wózków.

Sprzedaż bagażników dachowych

Bagażniki samochodowe thule

Każda powierzchnia, do której możesz przyczepić walizki podczas wyjazdu na urlop, wydaje się być na wagę złota. W naszym sklepie znajdziesz boxy i bagażniki samochodowe Thule, które charakteryzują się wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją i zapewniają bezpieczny transport wszystkich przewożonych przedmiotów takich jak meble, rowery czy walizki.

Wstrząsarka laboratoryjna

Sita laboratoryjne

U nas znajdziesz najwyższej jakości aparaturę kontrolno pomiarową, wykorzystywaną w najlepszych laboratoriach przemysłowych oraz ośrodkach naukowo-badawczych. Oferujemy między innymi przesiewacze laboratoryjne, doskonale sprawdzające się w analizie materiału sypkiego zarówno na sucho, jak i na mokro. Jest to najmniejsza wstrząsarka z napędem elektromagnetycznym wyprodukowana przez naszą firmę. Wyposażone jest w pamięć 10 programów, jest łatwa w obsłudze, pracuje cicho i bardzo wydajnie. Zapraszamy do kontaktu!

naprawa wózków widłowych

Naprawa wózków widłowych to dodatkowa opcja w naszej bogatej ofercie. Wiemy, że nawet najbardziej wytrzymały sprzęt potrzebuje czasem fachowej opieki, dlatego oferujemy możliwość przywiezienia do nas uszkodzonego sprzętu. Naprawa widlaków oraz możliwość zakupienia części zamiennych sprawia, że nasze produkty będą dla Państwa pracowały przez wiele lat.

Kufry motocyklowe aluminiowe

Kufry motocyklowe aluminiowe producent

Postaw już dziś na odpowiednie i profesjonalne wyposażenie! Zainwestuj w oferowane przez nas aluminiowe kufry motocyklowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Oferujemy również daszki do kasku, blokady na tarcze oraz wiele innych produktów! Zapraszamy do owocnej oraz fachowej współpracy...

Toyota używane Jelenia Góra

Używane samochody oferowane w programie Toyota Pewne Auto, który jest jednolity dla całej sieci tej marki w Polsce, przechodzą przed sprzedażą przez szczegółową kontrolę wnętrza pojazdu, bagażnika, wyglądu zewnętrznego, a także całego podwozia oraz komory silnika. Ponadto przeprowadzana jest jazda próbna.

Przyczepy gastronomiczne

Tylko nasza firma oferuje tak solidne oraz praktyczne w zastosowaniu przyczepy gastronomiczne, które nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie są przestrzenne! Pozwalają one na prowadzeni różnego rodzaju punktów z jedzeniem. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. Oferujemy również kontenery usługowe.