http://www.aquaclean24.pl

Wytwornice piany

Sprzątanie jest naszą specjalnością w związku z czym staramy się zawsze działać profesjonalnie i zapewniać państwu najlepsze usługi. Oferujemy nie tylko profesjonalny sprzęt do mycia okien oraz wykonywania wielu czynności zarówno standardowych, jak również specjalistycznych ale również wytwornice piany. Korzystamy z usług doświadczonych pracowników, znających arkana tego zajęcia i wiedzących jak doradzić i wybrać niezawodne i nowoczesne urządzenia oraz najskuteczniejsze preparaty na rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Pewny Parking

Dojazd na parking lotnisko Katowice

Szanowni Klienci, serdecznie zapraszamy na nasz parking przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach - najtańsze rozwiązanie, które zapewni Państwu oczekiwany komfort. Z myślą o wszystkich podróżnych oraz oczekujących na lotnisku na swoje rodziny proponujemy wyjątkowo tani parking położony przy lotnisku. Możliwa rezerwacja miejsca poprzez naszą stronę internetową. Dojazd i odbiór z lotniska! Zapraszamy!

Sprzedaż bagażników dachowych

Bagażniki samochodowe thule

Każda powierzchnia, do której możesz przyczepić walizki podczas wyjazdu na urlop, wydaje się być na wagę złota. W naszym sklepie znajdziesz boxy i bagażniki samochodowe Thule, które charakteryzują się wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją i zapewniają bezpieczny transport wszystkich przewożonych przedmiotów takich jak meble, rowery czy walizki.

Wstrząsarka laboratoryjna

Sita laboratoryjne

U nas znajdziesz najwyższej jakości aparaturę kontrolno pomiarową, wykorzystywaną w najlepszych laboratoriach przemysłowych oraz ośrodkach naukowo-badawczych. Oferujemy między innymi przesiewacze laboratoryjne, doskonale sprawdzające się w analizie materiału sypkiego zarówno na sucho, jak i na mokro. Jest to najmniejsza wstrząsarka z napędem elektromagnetycznym wyprodukowana przez naszą firmę. Wyposażone jest w pamięć 10 programów, jest łatwa w obsłudze, pracuje cicho i bardzo wydajnie. Zapraszamy do kontaktu!

Toyota używane Jelenia Góra

Używane samochody oferowane w programie Toyota Pewne Auto, który jest jednolity dla całej sieci tej marki w Polsce, przechodzą przed sprzedażą przez szczegółową kontrolę wnętrza pojazdu, bagażnika, wyglądu zewnętrznego, a także całego podwozia oraz komory silnika. Ponadto przeprowadzana jest jazda próbna.

Przyczepy gastronomiczne

Tylko nasza firma oferuje tak solidne oraz praktyczne w zastosowaniu przyczepy gastronomiczne, które nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie są przestrzenne! Pozwalają one na prowadzeni różnego rodzaju punktów z jedzeniem. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. Oferujemy również kontenery usługowe.

Pojemniki transportowe

skrzynia explorer

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania z zakresu transportu sprzętu i towaru podatnego na uszkodzenie. Oferowana przez nas skrzynia explorer opracowana została w oparciu o rozwiązania stosowane przez wojsko. Ten rodzaj kontenera sprawdzi się przy transporcie aparatury medycznej, sprzętu ratowniczego lub nawet broni.

sportowe gałki zmiany biegów

Dobrze wyglądający i sprawny samochód to dla każdego kierowcy bardzo ważna sprawa. Sama jeżdżę samochodem dopiero od niedawna, ale już miałam okazję przeprowadzić w moim aucie drobny tuning jego wyglądu - w warsztacie samochodowym na moim osiedlu zamontowałam sobie części tuningowe przyciemniane szyby znajdujące się po stronie pasażera. I to dopiero początek - czuję, że tuning auta wciąga i może stać się nawet moim nowym hobby. Części tuningowe to oczywiście, z drugiej strony, źródło licznych wydatków dla mojego budżetu, czy jak mówi się czasem "dziura bez dna", no ale oczywiście czego nie robi się aby mieć lepsze auto.

Naprawa jachtów

Naprawa jachtów to nasza specjalność. Wykonujemy je w zgodzie z pierwotną konstrukcją łodzi, wprowadzając konieczne poprawki, a niekiedy także nowocześniejsze rozwiązania. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą oferta i propozycjami. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

odpylacze przemysłowe

Odpowiednio dobrana i zamontowana wentylacja, jest gwarancją bezpieczeństwa pracowników oraz przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdują się odpylacze przemysłowe, które doskonale sprawdzą się w np. warsztatach. Nasz sprzęt pozwoli na odpowiednią filtrację powietrza. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Regeneracja części od roweru

Serwis amortyzatorów rowerowych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług regeneracyjnych prowadzonych w naszym warsztacie. Jako doświadczony serwis amortyzatorów rowerowych oferujemy zarówno naprawę poszczególnych części Twojego dwukołowca, jak i generalne przeglądy całego pojazdu, dzięki czemu będziesz pewien swojego bezpieczeństwa podczas jazdy.

Monitoring pojazdów GPS

Monitoring pojazdów GPS - zainteresowanie tego typu produktami wzrosło drastycznie w zeszłym roku. Niektóre firmy położyły duży nacisk na tą formę komunikacji z kierowcami, dla ich bezpieczeństwa i komfortu firmy. Duży nakład finansowy jaki musi ponieść każda firma instalując taki monitoring pojazdów nie jest adekwatna do wyników jakie daje szybki kontakt z główna siedzibą firmy.

Montażownica do kół i opon

Montażownica do kół

Jeśli poszukują Państwo nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w każdym warsztacie samochodowym, to zachęcamy do zapoznania się z modelami urządzeń Corghi. Montażownica do kół z pewnością ułatwi wykonanie prac. Posiadamy nie tylko kompletne oraz zróżnicowane pod względem parametrów technicznych rozwiązania, ale też niezbędne dodatki oraz części zamienne.

Pielęgnacja samochodu

auto detailing

Z miłości do samochodów zapewniamy najwyższej jakości urządzenia oraz preparaty, które pozwolą utrzymać każdy pojazd w idealnym stanie przez bardzo długi czas. Auto detailing jest wieloetapową, profesjonalną pielęgnacją samochodu, która już dziś możliwa jest dzięki oferowanym przez naszą firmę produktom.