Sawpol - logistyka międzynarodowa

Transport Niemcy Polska

Wymiana handlowa pomiędzy tymi dwoma Państwami rośnie z roku na rok, dlatego też jest coraz większe zapotrzebowanie na transport. Niemcy - Polska to jedna z propozycji firmy Sawpol, dla wszystkich klientów, którzy potrzebują profesjonalnego i szybkiego przewozu ładunków do swoich kontrahentów, lub też odbioru zamówionego tam towaru. Dysponujemy flotą pojazdów, dzięki której jesteśmy w stanie wykonywać nawet najbardziej wymagające zlecenia. Nasi kierowcy przejechali setki tysięcy kilometrów po drogach całej Europy.

Transport przesyłek za granicę

paczka do anglii

Kilkadziesiąt lat prowadzenia działalności jest wynikiem świadczenia usług na najwyższym poziomie i gwarancją profesjonalnej realizacji każdego pojedynczego zlecenia. Proponujemy państwu transport paczek do Anglii - odbieramy je z każdego miejsca i przewozimy pod wskazany adres w ciągu 4-5 dni. W tym czasie możecie państwo liczyć na zachowanie największych środków bezpieczeństwa, a także ubezpieczenia swojej przesyłki. Niezależnie od gabarytów i wymagań każdego z państwa, postaramy się spełnić oczekiwania.

Maszyny do obróbki

Frezy ślimakowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Mikronar, która prowadzi sprzedaż urządzeń przeznaczonych do profesjonalnej, precyzyjnej obróbki materiałów. W naszym asortymencie znajdują się między innymi frezy ślimakowe, które pozwalają na obróbkę zębów kół zębatych. Prezentujemy urządzenia o doskonałych parametrach technicznych, pozwalające na wyjątkowo precyzyjną i sprawną pracę. Oferujemy modele modułowe o różnych typach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie urządzenie odpowiadające jego oczekiwaniom.

http://www.aquaclean24.pl

Wytwornice piany

Sprzątanie jest naszą specjalnością w związku z czym staramy się zawsze działać profesjonalnie i zapewniać państwu najlepsze usługi. Oferujemy nie tylko profesjonalny sprzęt do mycia okien oraz wykonywania wielu czynności zarówno standardowych, jak również specjalistycznych ale również wytwornice piany. Korzystamy z usług doświadczonych pracowników, znających arkana tego zajęcia i wiedzących jak doradzić i wybrać niezawodne i nowoczesne urządzenia oraz najskuteczniejsze preparaty na rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Pewny Parking

Dojazd na parking lotnisko Katowice

Szanowni Klienci, serdecznie zapraszamy na nasz parking przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach - najtańsze rozwiązanie, które zapewni Państwu oczekiwany komfort. Z myślą o wszystkich podróżnych oraz oczekujących na lotnisku na swoje rodziny proponujemy wyjątkowo tani parking położony przy lotnisku. Możliwa rezerwacja miejsca poprzez naszą stronę internetową. Dojazd i odbiór z lotniska! Zapraszamy!

Niskie koszty tankowania

Budowa instalacji LPG

Niskie koszty tankowania to główny powód, dla którego coraz więcej właścicieli samochodów decyduje się na założenie instalacji LPG. Auto gaz w Warszawie montuje nasz serwis. Firma świadczy też usługi obsługi technicznej, czyli wymiany filtrów, reduktorów i innych elementów wyposażenia systemu paliwowego.

Wózki paletowe

Paleciaki

Przedsiębiorstwo Demago posiada w swojej ofercie wózki paletowe, czyli popularne paleciaki wykonane z materiałów zapewniających ich ogromną trwałość oraz niezawodność. Ich wykorzystanie obejmuje bardzo szeroki zakres prac magazynowych związanych z rozładunkiem oraz załadunkiem różnorodnych towarów. Z paleciaków korzystają różnorodne magazyny, centra handlowe, czy też nawet największe centra logistyczne. Zapraszamy do sklepu internetowego Demago, w którym przedstawiony jest pełen zakres dostępnych wózków.

Sprzedaż bagażników dachowych

Bagażniki samochodowe thule

Każda powierzchnia, do której możesz przyczepić walizki podczas wyjazdu na urlop, wydaje się być na wagę złota. W naszym sklepie znajdziesz boxy i bagażniki samochodowe Thule, które charakteryzują się wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją i zapewniają bezpieczny transport wszystkich przewożonych przedmiotów takich jak meble, rowery czy walizki.

Wstrząsarka laboratoryjna

Sita laboratoryjne

U nas znajdziesz najwyższej jakości aparaturę kontrolno pomiarową, wykorzystywaną w najlepszych laboratoriach przemysłowych oraz ośrodkach naukowo-badawczych. Oferujemy między innymi przesiewacze laboratoryjne, doskonale sprawdzające się w analizie materiału sypkiego zarówno na sucho, jak i na mokro. Jest to najmniejsza wstrząsarka z napędem elektromagnetycznym wyprodukowana przez naszą firmę. Wyposażone jest w pamięć 10 programów, jest łatwa w obsłudze, pracuje cicho i bardzo wydajnie. Zapraszamy do kontaktu!

naprawa wózków widłowych

Naprawa wózków widłowych to dodatkowa opcja w naszej bogatej ofercie. Wiemy, że nawet najbardziej wytrzymały sprzęt potrzebuje czasem fachowej opieki, dlatego oferujemy możliwość przywiezienia do nas uszkodzonego sprzętu. Naprawa widlaków oraz możliwość zakupienia części zamiennych sprawia, że nasze produkty będą dla Państwa pracowały przez wiele lat.

Ładowarki kołowe oraz teleskopowe

Maszyny budowlane producent

Mamy wyjątkową przyjemność zaoferować Państwu najlepszej jakości ładowarki kołowe oraz teleskopowe STROER. Nasze maszyny budowlane to najwyższa jakość - jesteśmy doświadczeni i jako producent wiemy, że są niezawodne. Nasze ładowarki przeszły pozytywnie wszelkie badania - dzięki temu posiadają atesty i zagraniczne certyfikaty jakościowe. Można je używać na terenie całej Unii Europejskiej. Oprócz jakości gwarantujemy satysfakcję z bezpiecznego użytkowania oraz konkurencyjną cenę!