Nauka i doskonalenie śpiewu - Kontakt

Lekcje śpiewu Kraków

Wyjątkowa Przestrzeń Tańca i Ruchu Kontakt w Krakowie proponuje różnego rodzaju kursy, warsztaty, zajęcia taneczne, teatralne i kulturalne. Prowadzimy również lekcje śpiewu dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy amatorem. Wykonujemy przede wszystkim muzykę folklorystyczną i tradycyjną, w różnych językach.

Nauka walca wiedeńskiego i angielskiego na wesele

Pierwszy taniec Kraków

W naszej szkole w Krakowie uczymy nie tylko stylu towarzyskiego, tanga czy bachaty. W ofercie posiadamy również propozycję dla par, które przygotowują się do ślubu. Pierwszy taniec powinien być wyjątkowy - nowożeńcy nie tylko chcą oczarować gości, ale także z klasą otworzyć zabawę weselną. Z pomocą naszych nauczycieli dowiecie się jak płynnie i naturalnie wykonać m.in. walc wiedeński lub angielski.

Wybierz wodzireja na swoje przyjęcie ślubne

Wodzirej na wesele

Jeśli chcesz, by ten dzień był niezapomniany, a cała rodzina szalała do białego rana, pamiętaj, że odpowiedni wodzirej na wesele to połowa sukcesu. Ustalenie odpowiednich zabaw i stworzenie listy poszczególnych utworów, a następnie puszczenie ich dla gości potrafi zadecydować o tym, czy przyjęcie ślubne będzie udane.

Indywidualnie zaprojektowane publikacje

Spersonalizowane książki

Osobom chcącym zaskoczyć swoich krewnych i przyjaciół oryginalnym prezentem niezależnie od okazji, oferujemy spersonalizowane książki. Dzięki wielu rodzajom fabuł, możliwości określenia kluczowych cech wyglądu i charakteru bohaterów, umożliwiamy stworzenie egzemplarza, którego główną postacią stanie się Twoja bliska osoba.

Sesje zdjęciowe

Fotograf

Naszą misją jest zatrzymywanie w kadrze wszystkich pięknych i ulotnych chwil, które chcielibyście zatrzymać w swojej pamięci na dłużej. Fotograf Kuba Zdanowicz świadczy usługi, w ramach których nasz fotograf będzie towarzyszył Wam podczas najważniejszych w życiu chwil, takich jak chociażby ślub. Umożliwiamy obecność już podczas przygotowań i błogosławieństwa, przez ceremonię w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, aż po zabawę weselną. Zajmujemy się też przygotowaniem pięknej sesji plenerowej. Sprawdź sam!

Profesjonalne oprawy

Oprawa praca dyplomowych

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu wydruków, skanowania, laserowego grawerowania, ale nie tylko. Mogą nam Państwo powierzyć także takie zadania jak oprawa prac dyplomowych, zaliczeniowych, magisterskich, inżynierskich czy doktorskich. Oferujemy m.in. wersje zaciskowe, kanałowe twarde i miękkie czy z wysuwaną listwą.