Sesje zdjęciowe

Fotograf Białystok

Zdjęcia robimy, aby na zawsze zapamiętać najważniejsze chwile naszego życia. Do tego typu pamiątek z przyjemnością i wzruszeniem chętnie wracamy po latach. Na profesjonalną sesję rodzinną, dziecięcą lub ciążową zaprasza doświadczony fotograf z Białegostoku. Realizujemy je zarówno w studiu, plenerze jak i domach naszych modeli. Dzięki kreatywnym pomysłom, każda inscenizacja jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Specjalizujemy się również w tworzeniu wyjątkowych, artystycznych portretów kobiecych.

Oryginalne ozdoby

Grafika artystyczna

Jeśli szukasz oryginalnych dekoracji, grafika artystyczna z naszego sklepu spełni Twoje oczekiwania. Produkty te są wykonane różnymi technikami i łączą w sobie nowoczesny minimalizm z estetyką minionych lat. Są dostępne w różnych wymiarach oraz ramach w kolorze czarnym lub złotym, zależnie od życzenia Klienta.

Instrumenty muzyczne - sklep

Sklep muzyczny

Poszukujesz wysokiej klasy sprzętu muzycznego takiego jak perkusja, gitara basowa, skrzypce czy akordeon? Na naszej stronie znajdziesz zestawienie instrumentów muzycznych - porównasz ceny oraz znajdziesz odpowiadający Twoim preferencjom sprzęt za pomocą filtrów wyszukiwarki! Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.

Staromodne meble

Komody vintage

Lubujesz się w staromodnych aranżacjach wnętrz jeszcze z czasów przedwojennych? Mamy więc dla Ciebie komody vintage. Drewniane wyposażenie, w którym znajdziesz również szafy, jest stanie wnieść do każdego pomieszczenia przytulny klimat. Nadaje się do salonu, a nawet plan filmowy czy sesję fotograficzną.

Nadruki na odzież

Koszulka z nadrukiem

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz między innymi odzież z dowolnym wzorem. Koszulka z nadrukiem znajdująca się w naszej ofercie charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na ścierania. Dzięki wykorzystanemu materiałowi, odzież będzie służyć Ci przez długie lata.

Studio fotograficzne w Warszawie

Profesjonalne studio fotograficzne

Jako profesjonalny fotograf, na bieżąco poszerzam moją ofertę o nowe usługi. Z myślą o moich Klientach, udostępniam profesjonalne studio fotograficzne, a także używam doskonałej jakości sprzętu do wykonywania moich prac. Dzięki temu, wykonując zdjęcia odzieży do sklepu internetowego mogę mieć pewność, że przekazuję moim Odbiorcom najlepsze rozwiązania.

Fotografie do dokumentów

Zdjęcie do paszportu

Ten rodzaj fotografii, z racji tego, że umieszczany jest w ważnym, państwowym dokumencie, opisany jest odgórnymi wymogami. To dlatego też zwykle ważne jest, aby ujęcie zostało wykonany poprawnie i z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych parametrów. Zdjęcie do paszportu wykonujemy w naszym studio na miejscu.

Wyjątkowe obrazy

obraz malowany ze zdjęcia

Jeśli marzysz o wyjątkowej pamiątce, polecamy obraz malowany ze zdjęcia. To prawdziwa sztuka, która łączy fotografię i malarstwo. Podczas procesu tworzenia powstaje oryginalne dzieło oddające szczegóły, a w tym także emocje postaci. Każdy ruch pędzla jest starannie przemyślany, aby zachować autentyczność oryginału.