Sprzęt fitness

Orbitrek

Obecnie nie ma już takich problemów. Nowe siłownie, a rowery treningowe, jaki można spotkać w świetnie wyposażonych i nowoczesnych siłowniach czy salach gimnastycznych, przyprawia niekiedy o poważny zawrót głowy. Każdy producent rowerów treningowych oferuje ich szeroki wybór w coraz to atrakcyjniejszych cenach.

Lord4Sport

Gryfy do hantli

Wysokiej jakości sprzęt sportowy to najważniejszy element wyposażenia każdej siłowni. Dzięki niemu możliwy jest rozwój poszczególnych partii mięśniowych, a także najbardziej zoptymalizowane dbanie o swoją sylwetką. W asortymencie sklepu internetowego Lord4Sport znajdziecie m. in. wysokiej jakości gryfy do hantli, które dzięki bardzo solidnej konstrukcji idealnie sprawdzą się przy wykonywaniu różnego typu ćwiczeń. Proponujemy zaopatrzenie się w modele krótkie, łamane, gwiazdkowe oraz zatrzaskowe.

Noclegi na Wybrzeżu

Kwatery nad morzem

Chcesz spędzić kilka dni na pięknej plaży i posłuchać szumu fal i śpiewu mew? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której przedstawiamy nasze kwatery nad morzem. Możesz wykupić nocleg na parterze z ogródkiem lub na poddaszu z salonem i kominkiem. Mamy także plac zabaw i grill.

odzież pole dance

odzież pole dance

Poszukujesz urokliwego stroju na trening? Damska odzież do praktyki jogi i pole dance, to nasza oferta dla odważnych pań. Proponujemy komplety w wielu kolorach, topy oraz spodenki z wysokim lub niskim stanem. Wszystkie ubrania wykonane są z oddychających, przewiewnych materiałów i świetnie leżą na sylwetce.