Sprzęt fitness

Orbitrek

Obecnie nie ma już takich problemów. Nowe siłownie, a rowery treningowe, jaki można spotkać w świetnie wyposażonych i nowoczesnych siłowniach czy salach gimnastycznych, przyprawia niekiedy o poważny zawrót głowy. Każdy producent rowerów treningowych oferuje ich szeroki wybór w coraz to atrakcyjniejszych cenach.

Wynajem łodzi dla każdego

Jachty spacerowe

Niezależnie od tego czy masz doświadczenie w rejsach czy też dopiero zaczynasz - nasze jachty spacerowe nadają się dla każdego! Posiadają bogate wyposażenie pod pokładem, które zapewnia komfort i relaks w trakcie pływania. Łodzie motorowe przeznaczone są dla około 4-7 osób i mają niezbędne zabezpieczenia.

Sprzęt sportowy

Profesjonalny sprzęt sportowy sygnowany logo najlepszych producentów to jeden z elementów naszej oferty. Dostarczamy Państwo produkty z najnowszej kolekcji z gwarancją producenta. Dobre ceny oraz natychmiastowa wysyła to nasze dodatkowe atuty. W razie potrzeby mogą Państwo również liczyć na profesjonalne doradztwo naszych pracowników.

Lord4Sport

Gryfy do hantli

Wysokiej jakości sprzęt sportowy to najważniejszy element wyposażenia każdej siłowni. Dzięki niemu możliwy jest rozwój poszczególnych partii mięśniowych, a także najbardziej zoptymalizowane dbanie o swoją sylwetką. W asortymencie sklepu internetowego Lord4Sport znajdziecie m. in. wysokiej jakości gryfy do hantli, które dzięki bardzo solidnej konstrukcji idealnie sprawdzą się przy wykonywaniu różnego typu ćwiczeń. Proponujemy zaopatrzenie się w modele krótkie, łamane, gwiazdkowe oraz zatrzaskowe.

Noclegi na Wybrzeżu

Kwatery nad morzem

Chcesz spędzić kilka dni na pięknej plaży i posłuchać szumu fal i śpiewu mew? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której przedstawiamy nasze kwatery nad morzem. Możesz wykupić nocleg na parterze z ogródkiem lub na poddaszu z salonem i kominkiem. Mamy także plac zabaw i grill.