Sprzęt fitness

Orbitrek

Obecnie nie ma już takich problemów. Nowe siłownie, a rowery treningowe, jaki można spotkać w świetnie wyposażonych i nowoczesnych siłowniach czy salach gimnastycznych, przyprawia niekiedy o poważny zawrót głowy. Każdy producent rowerów treningowych oferuje ich szeroki wybór w coraz to atrakcyjniejszych cenach.

Lord4Sport

Gryfy do hantli

Wysokiej jakości sprzęt sportowy to najważniejszy element wyposażenia każdej siłowni. Dzięki niemu możliwy jest rozwój poszczególnych partii mięśniowych, a także najbardziej zoptymalizowane dbanie o swoją sylwetką. W asortymencie sklepu internetowego Lord4Sport znajdziecie m. in. wysokiej jakości gryfy do hantli, które dzięki bardzo solidnej konstrukcji idealnie sprawdzą się przy wykonywaniu różnego typu ćwiczeń. Proponujemy zaopatrzenie się w modele krótkie, łamane, gwiazdkowe oraz zatrzaskowe.

Snowboarding w Polsce

Wyjazdy snowboardowe

W naszym przedsiębiorstwie świadczymy szereg kompleksowych usług z zakresu nauki jazdy na desce w okresie zimowym. Organizujemy między innymi profesjonalne wyjazdy snowboardowe dla osób w każdym wieku. Zatrudniani przez nas specjaliści nauczą Cię wszystkiego od podstaw. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Sklep z ubraniami

Strój do pole dance

Występ składa się z wielu różnych części. Wygląda on też zawsze nieco inaczej w zależności od choreografii. Na początku mogą przydać się długie koszule, a nawet dresy. Później natomiast lepiej wyglądają krótkie topy, wycięte majtki lub body. Strój do pole dance powinien więc być wszechstronny i wygodny.