Sprzęt fitness

Orbitrek

Obecnie nie ma już takich problemów. Nowe siłownie, a rowery treningowe, jaki można spotkać w świetnie wyposażonych i nowoczesnych siłowniach czy salach gimnastycznych, przyprawia niekiedy o poważny zawrót głowy. Każdy producent rowerów treningowych oferuje ich szeroki wybór w coraz to atrakcyjniejszych cenach.

apteczka-sportowa.pl

Odżywki węglowodanowe

Jesteśmy firmą, która oferuje wysokiej jakości, tanie odżywki dla sportowców. Sklep internetowy, po przez który prowadzimy sprzedaż, jest bardzo ceniony ze względu na bogaty wybór suplementów diety, niskie ceny oraz łatwą obsługę. Dostępny u nas asortyment odżywek podzielony został na odpowiednie kategorie, które dokładnie opisaliśmy. Dzięki temu każdy z łatwością znajdzie wyczerpujące informacje na temat interesującej go odżywki. Sklep http://www.apteczka-sportowa.pl/ zapewnia szybką wysyłkę oraz dokładne zabezpieczenie przesyłki. Zapraszamy.

Wyposażenie fitness

Mata gumowa do siłowni

Sprawdź już teraz, jak mata gumowa do siłowni może sprawdzić się w twoim klubie fitness. Oferujemy artykuły do wyposażenia wnętrz wykonane z wytrzymałych tworzyw, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Takie elementy amortyzują przy upadku ciężaru, chronią posadzkę, a jednocześnie wytłumiają dźwięki i hałasy.

Pelety do zwabiania ryb

Przynęty wędkarskie

Aby złapać rybę, trzeba w jakiś sposób zachęcić ją do połknięcia haczyka. Prezentowane w naszej ofercie przynęty wędkarskie mogą znacznie to ułatwić. Dzięki bogatej gamie różnych smaków i zapachów łatwiej będzie dostosować pokarm do gatunku, łowiska oraz pory roku. Posiadamy między innymi pelety owocowe, kukurydziane oraz kryl.