Sprzęt fitness

Orbitrek

Obecnie nie ma już takich problemów. Nowe siłownie, a rowery treningowe, jaki można spotkać w świetnie wyposażonych i nowoczesnych siłowniach czy salach gimnastycznych, przyprawia niekiedy o poważny zawrót głowy. Każdy producent rowerów treningowych oferuje ich szeroki wybór w coraz to atrakcyjniejszych cenach.

Wynajem łodzi dla każdego

Jachty spacerowe

Niezależnie od tego czy masz doświadczenie w rejsach czy też dopiero zaczynasz - nasze jachty spacerowe nadają się dla każdego! Posiadają bogate wyposażenie pod pokładem, które zapewnia komfort i relaks w trakcie pływania. Łodzie motorowe przeznaczone są dla około 4-7 osób i mają niezbędne zabezpieczenia.

Taśmy do ćwiczeń

Gumy na siłownię

Doskonały gadżet do rozciągania różnych partii mięśni! Gumy na siłownię do ćwiczeń zwiększają ich napięcie, a tym samym niwelują ryzyko powstania kontuzji podczas uprawiania sportu. W asortymencie posiadamy zarówno grubsze modele dla osób zaawansowanych w gimnastyce, jak słabsze wersje dla początkujących.

Sprzęt sportowy

Profesjonalny sprzęt sportowy sygnowany logo najlepszych producentów to jeden z elementów naszej oferty. Dostarczamy Państwo produkty z najnowszej kolekcji z gwarancją producenta. Dobre ceny oraz natychmiastowa wysyła to nasze dodatkowe atuty. W razie potrzeby mogą Państwo również liczyć na profesjonalne doradztwo naszych pracowników.