zabawki do ogrodu

Niezwykle często zdarza się, iż osoby chcące sprawić maluchowi przyjemność, kupują mu artykuły całkowicie nieprzystosowane do jego wieku. Dlatego właśnie sklep zabawkiija dokładnie określa przeznaczenie danego artykułu. U nas znajdziecie Państwo między innymi zabawki do ogrodu dla dzieci i niemowląt. Zapraszamy do nas!

Ręczniczek dla malucha

Ręcznik z kapturkiem dla niemowlaka

Niedawno Twoje dzieciątko przyszło na świat, jego skóra jest bardzo delikatna i dlatego chcesz kupić bezpieczny ręcznik z kapturkiem dla niemowlaka? Zgłoś się do nas, a wybierzesz coś dla siebie spośród kilkunastu modeli z certyfikowanej froty bambusowej, która wchłania 60% więcej wody niż klasyczny produkt tego typu.

Wyprawka dla niemowlaka

Wyprawka dla dziecka

Już niedługo nastanie dzień, w którym na świecie pojawi się Twoje maleństwo? Koniecznie musisz zadbać o to, aby przed tym ważnym wydarzeniem została skompletowana wyprawka dla dziecka! Sklep internetowy Biały Motylek pomoże Ci zaopatrzyć się we wszystko, co będzie niezbędne podczas pierwszych miesięcy życia niemowlaka!

Materiałoznawstwo

Konstrukcja odzieży

Kurs organizowany przez naszą szkołę nie koncentruje się wyłącznie na projektowaniu mody. Konstrukcja odzieży także stanowi istotny punkt naszego programu szkoleniowego. Na warsztatach poznasz materiałoznawstwo i podstawy produkcji ubrań. Dowiesz się, jakich tkanin używa się w przemyśle modowym i jak są zbudowane.

Zabawka dla niemowlaka

deglingos zabawki

Chcesz kupić swojemu maluchowi bezpieczne i zdrowe produkty codziennego użytku? Zapraszamy Cię zatem do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz duży wybór artykułów dziecięcych, w tym między innymi zabawki firmy Deglingos. Mamy także czapeczki, kauczukowe smoczki uspokajające, szczoteczki, itd.