Organizacja wycieczek dla firm

Wyjazdy motywacyjne

Każde przedsiębiorstwo powinno zatrudniać nie tylko odpowiednio wykwalifikowanych, ale również zadowolonych Klientów, a my oferujemy wszystkim z Państwa możliwość osiągnięcia tego. Organizujemy najlepsze wyjazdy motywacyjne po całym świecie - zapewniamy wysokiej jakości warunki, profesjonalizm, a także pełne dopasowanie się do potrzeb wszystkich Klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i wyboru tych opcji, które będą dla Państwa najbardziej korzystne. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni.

Pomysł na wieczór kawalerski w Poznaniu

Wieczór kawalerski

W firmie Wielka Spluwa rekomendujemy Państwu szereg pomysłów na udane urodziny dla dzieci, imprezę integracyjną czy wieczór kawalerski. Ta ostatnia okazja często chce być świętowana w wyjątkowy sposób. Zapraszamy na paintball laserowy w Poznaniu. Akcja toczy się w zaciemnionej hali pełnej niespodzianek i pułapek.

Grupa weselna

Zespoły weselne małopolskie

Oferujemy Państwu usługi profesjonalnego zespołu na wesele. Działamy na terenie małopolski. Na nasz repertuar składają się wyłącznie najlepsze największe polskie i światowe przebije, przy których będą się świetnie bawić wszyscy goście. Ponadto udostępniamy Państwu własny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie.

Akcesoria imprezowe dla dzieci

Akcesoria imprezowe dla dzieci

Jeśli należycie do grona osób, które za każdym razem dokładają wszelkich starań, aby czyjeś przyjęcie urodzinowe okazało się możliwie najbardziej atrakcyjne, warto odwiedzić nasz sklep internetowy. Otóż, to właśnie tutaj umieściliśmy różnorodne akcesoria imprezowe dla dzieci takie jak baloniki, gadżety, talerzyki, świeczki, maski, konfetti, pompony a nawet gry i zabawy urodzinowe!

Sklep z szalonymi prezentami

Lot paralotnią prezent

Znudziło Ci się obdarowywanie przyjaciół brelokami, kubkami, czekoladkami i zestawami herbat lub kaw? A może twoi bliscy po prostu lubią takie podarunki, które podnoszą poziom adrenaliny? Jeśli tak, to z pewnością spodoba Ci się voucher na lot paralotnią! Prezent tego rodzaju to nie tylko wspaniała przygoda, ale i ekscytujące wspomnienie na całe życie!