Metoda gotowania sous vide

Sous vide

Chcecie w swoich lokalach gastronomicznych, restauracjach serwować najsmaczniejsze dania, przygotowywane z wykorzystaniem sprawdzonych, światowych metod gotowania? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, gdzie znajdziecie maszyny i urządzenia stosowane z powodzeniem w różnego typu restauracjach. Postaw na smak! Z urządzeniami sous vide możliwe jest przyrządzanie potraw w wyjątkowy sposób. Technika ta umożliwia gotowanie próżniowe w niskich temperaturach w znacznie skróconym czasie przygotowywania dań.

Obsługa przyjęć

Catering Koszalin

Szukają Państwo idealnego połączenia dobrego smaku, świeżych produktów, wykwintnych dań i profesjonalnej obsługi? Odzewem jest Bistro Qura oferujący profesjonalny catering. Koszalin to miasto koneserów dobrego jedzenia, dlatego staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Dostosowując się do oczekiwań naszych klientów, oferujemy Państwu obsługę zarówno na chrztach, jak i innych imprezach okolicznościowych.

P.P.H.U. EDMIR - POL

Przyprawy do ryb

Jeżeli pragną Państwo wzbogacić swoje menu o nowe dania, albo lubią Państwo eksperymentować w kuchni, nasza firma Edmir-Pol proponuje niezwykle skomponowane przyprawy do ryb. Nasze mieszanki posiadają różne smaki, dzięki czemu umożliwiają stworzenie zupełnie nowych potraw, które z pewnością zachwycą domowników i gości. Dostępne u nas produkty są najwyższej jakości, dzięki czemu gwarantują niezapomniany smak. Dzięki dostępności różnych mieszanek, każdy z naszych klientów znajdzie w naszym sklepie wersję, która najbardziej będzie odpowiadała jego gustowi.

usługowe pakowanie w saszetki

Pakowanie, które oferujemy dotyczy artykułów sypkich, artykułów pylistych, artykułów płynnych oraz artykułów półpłynnych, należą do nich np. kawa, cukier, sól, zupy w proszku, majonez, ketchup, soki, mleko, mydło w płynie, kosmetyki. Pakowanie w saszetki w naszej ofercie jest najpopularniejszą usługą. Z kolei maszyny do opakowań dysponują różnego rodzaju materiałami dopełniającymi.

panele szklane do łazienki

Zastanawiasz się w jaki sposób udekorować przestrzeń kuchenną i cieszyć się oryginalnością i praktycznością aranżacyjną? odpowiedzią są nowoczesne i eleganckie panele szklane, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnej ceramiki kuchennej. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i prezentują wiele ciekawych wzorów.

Akcesoria do lokalu gastronomicznego

Ekspresy i młynki do kawiarni

Sukces większości lokali gastronomicznych związany jest z dostarczeniem klientom odpowiedniej potrawy lub napoju, który zachwyci ich smak i przyciągnie do kolejnej wizyty. Do tego celu warto wykorzystać nasze ekspresy i młynki do kawiarni, które dostępne są w wersji kolbowej, ręcznej, a także automatycznej.

Grycan - pyszne desery i sorbety owocowe

Lody

Na stronie internetowej znajdą Państwo pełną listę naszych firmowych kawiarni - zarówno tych znajdujących się w Krakowie jak i na terenie całej Polski. Klientom oferujemy prawdziwe lody tradycyjne, przyrządzane według sprawdzonych rodzinnych receptur. Odwiedź jeden z naszych lokali i ciesz się wyjątkowym smakiem owocowych sorbetów oraz pysznych, wykwintnych deserów. Zapraszamy.