Metoda gotowania sous vide

Sous vide

Chcecie w swoich lokalach gastronomicznych, restauracjach serwować najsmaczniejsze dania, przygotowywane z wykorzystaniem sprawdzonych, światowych metod gotowania? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, gdzie znajdziecie maszyny i urządzenia stosowane z powodzeniem w różnego typu restauracjach. Postaw na smak! Z urządzeniami sous vide możliwe jest przyrządzanie potraw w wyjątkowy sposób. Technika ta umożliwia gotowanie próżniowe w niskich temperaturach w znacznie skróconym czasie przygotowywania dań.

Obsługa przyjęć

Catering Koszalin

Szukają Państwo idealnego połączenia dobrego smaku, świeżych produktów, wykwintnych dań i profesjonalnej obsługi? Odzewem jest Bistro Qura oferujący profesjonalny catering. Koszalin to miasto koneserów dobrego jedzenia, dlatego staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Dostosowując się do oczekiwań naszych klientów, oferujemy Państwu obsługę zarówno na chrztach, jak i innych imprezach okolicznościowych.

Grycan - pyszne desery i sorbety owocowe

Lody

Na stronie internetowej znajdą Państwo pełną listę naszych firmowych kawiarni - zarówno tych znajdujących się w Krakowie jak i na terenie całej Polski. Klientom oferujemy prawdziwe lody tradycyjne, przyrządzane według sprawdzonych rodzinnych receptur. Odwiedź jeden z naszych lokali i ciesz się wyjątkowym smakiem owocowych sorbetów oraz pysznych, wykwintnych deserów. Zapraszamy.

Praktyczne gadżety do kuchni

akcesoria kuchenne

W naszej ofercie można znaleźć dodatki ułatwiające gotowanie oraz przechowywanie artykułów spożywczych. Akcesoria kuchenne przydają się w wykonywaniu codziennych obowiązków i znacznie przyspieszają proces przygotowywania posiłków. Nasz asortyment obejmuje m.in. pojemniki na żywność, formy do pieczenia oraz noże.

Sale na wynajem

Sala bankietowa

Planując wesele, spotkanie biznesowe czy zjazd rodzinny zależy nam, aby cała uroczystość przebiegła jak najlepiej. Właściwa sala bankietowa bez wątpienia ułatwi Państwu to zadanie. Zajmujemy się przygotowywaniem eventów od kuchni, aż po atrakcje. Dopilnujemy, żeby zgromadzeni goście raczyli się pysznymi przekąskami i spędzili wolny czas w nietuzinkowy sposób.