PiastPol - woda dla domu

Woda mineralna

Pozyskujemy wszystko co najlepsze z ujęcia z Obszaru Chronionego Dorzecza Jeziorki w gminie Pniewy na Mazowszu. Woda dla domu polecana przez PiastPol podawana jest przez dozownik - higieniczny i ekologiczny sposób. Polecamy także butle dla firm oraz oryginalny gruziński napój Borjomi. Jest to jeden z najbardziej ekskluzywnych napojów na świecie - wpływa kojąco na problemy z żołądkiem, zgagę i uczucie ciężkości. Sprawdź na naszej stronie i skontaktuj się z nami, aby zamówić zapas mineralnej dla siebie i swoich domowników.

Metoda gotowania sous vide

Sous vide

Chcecie w swoich lokalach gastronomicznych, restauracjach serwować najsmaczniejsze dania, przygotowywane z wykorzystaniem sprawdzonych, światowych metod gotowania? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, gdzie znajdziecie maszyny i urządzenia stosowane z powodzeniem w różnego typu restauracjach. Postaw na smak! Z urządzeniami sous vide możliwe jest przyrządzanie potraw w wyjątkowy sposób. Technika ta umożliwia gotowanie próżniowe w niskich temperaturach w znacznie skróconym czasie przygotowywania dań.

Wyposażenie kuchni w domu i restauracji

Meble gastronomiczne

Zajmujemy się kupnem i sprzedażą wyposażenia kuchni, zarówno tej domowej, jak i restauracyjnej. Polecamy przydatne meble gastronomiczne (nowe i używane) w przystępnych cenach. U nas znajdziesz nie tylko okapy i regały bufetowe, ale także wózki kelnerskie, stoły oraz półki wiszące. Polecamy również popielniczki, solniczki oraz cukierniczki.

Obsługa przyjęć

Catering Koszalin

Szukają Państwo idealnego połączenia dobrego smaku, świeżych produktów, wykwintnych dań i profesjonalnej obsługi? Odzewem jest Bistro Qura oferujący profesjonalny catering. Koszalin to miasto koneserów dobrego jedzenia, dlatego staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Dostosowując się do oczekiwań naszych klientów, oferujemy Państwu obsługę zarówno na chrztach, jak i innych imprezach okolicznościowych.

Krakowska kuchnia polska i żydowska

Restauracja Kraków

Zapraszamy na tradycyjne dania kuchni polskiej oraz żydowskiej. Nasza krakowska restauracja w swojej ofercie posiada menu śniadaniowe, obiadowe oraz szeroki wybór win, między innymi z Hiszpanii i Francji. Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych do stu osób oraz konferencji do czterdziestu osób.

Połowy dorsza

Wędkarstwo morskie

Nasze usługi to ogólnie rzecz biorąc wędkarstwo morskie dla każdego. Szczególnie w ofercie oraz w pamięć naszych klientów zapadają połowy dorsza. Wspaniała atmosfera na naszych łódkach sprawia, iż wędkarstwo morskie jest świetnie spędzonym czasem dla zarówno wędkarzy jak i całych rodzin. Serdecznie zapraszamy.

Niezwykłe dania z ryb

Przyprawy do ryb

Jeżeli pragną Państwo wzbogacić swoje menu o nowe dania, albo lubią Państwo eksperymentować w kuchni, nasza firma Edmir-Pol proponuje niezwykle skomponowane przyprawy do ryb. Nasze mieszanki posiadają różne smaki, dzięki czemu umożliwiają stworzenie zupełnie nowych potraw, które z pewnością zachwycą domowników i gości. Dostępne u nas produkty są najwyższej jakości, dzięki czemu gwarantują niezapomniany smak. Dzięki dostępności różnych mieszanek, każdy z naszych klientów znajdzie w naszym sklepie wersję, która najbardziej będzie odpowiadała jego gustowi.

Dystrybutory dla przedsiębiorstw

Woda do firmy Wrocław

W dzisiejszych czasach chyba każdy właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie sprawę z tego, że zapewnienie dystrybutora w przestrzeni biurowej to podstawa. Nasz zespół z Wrocławia gwarantuje, że woda do firmy jest krystalicznie czysta i będzie stanowiła orzeźwienie dla wszystkich pracowników podczas przerwy czy w trakcie wykonywania obowiązków.

usługowe pakowanie w saszetki

Pakowanie, które oferujemy dotyczy artykułów sypkich, artykułów pylistych, artykułów płynnych oraz artykułów półpłynnych, należą do nich np. kawa, cukier, sól, zupy w proszku, majonez, ketchup, soki, mleko, mydło w płynie, kosmetyki. Pakowanie w saszetki w naszej ofercie jest najpopularniejszą usługą. Z kolei maszyny do opakowań dysponują różnego rodzaju materiałami dopełniającymi.