Ośrodek leczenia uzależnień SOT Stare Juchy

ośrodki odwykowe

Profesjonalna terapia uzależnień daje szansę na odzyskanie równowagi duchowej oraz powrotu do normalnego, szczęśliwego życia bez nałogu. Oferują ją wyłącznie dobre ośrodki odwykowe. SOT Stare Juchy to miejsce, w którym pomagamy każdemu, niezależnie od rodzaju problemu z którym się boryka. Zachęcamy do rozpoczęcia terapii uzależnień i skorzystania z szansy zdrowego życia.

Autyzm Warszawa

Autyzm Warszawa

W naszej Fundacji AleKlasa prowadzimy terapię autyzmu w Warszawie u dzieci w wieku przedszkolnym. Nasi pedagodzy są doskonale przygotowani do prowadzenia zajęć w ramach terapii o nazwie integracji sensorycznej. Zachęcamy do skorzystania z oferty na leczenie tego zespoły objawów, które daje pozytywne rezultaty na przyszłość.

Sklep z dewocjonaliami

Sklep z dewocjonaliami

Nasz internetowy sklep z dewocjonaliami wychodzi na przeciw ludziom młodym oferując piękne różańce, akcesoria, bluzy i koszulki. Nasze produkty są wykonywane z największą starannością i z najlepszych materiałów. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i przekonaj się że produkty związane z wiarą mogą również dobrze wyglądać. Zapraszamy!

Szkolenia z komunikacji interpersonalnej

kursy rozwoju osobistego

Pewność siebie, komunikatywność, asertywność, motywacja - czynniki, od których zależy nasze szczęście w życiu zawodowym i prywatnym można wymieniać bez końca. Oferujemy szkolenia interpersonalne i kursy rozwoju osobistego prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Dzięki nim dowiesz się, jak własne doświadczenia i umiejętności wykorzystać, tak, by osiągnąć sukces.

Organizacja zaręczyn nad morzem

Organizacja zaręczyn nad morzem

Z nami możesz bezpiecznie zaplanować swoją kreację i zastanawiać się nad treściami rozmów, my bowiem zadbamy o resztę. Zajmujemy się kompleksową organizacją zaręczyn nad morzem, w lesie czy w innych urokliwych miejscach. Przedstawimy swój pomysł na podstawie profilu uczestników i wdrożymy go z pełną obsługą muzyczną i gastronomiczną.