Kancelaria adwokacka

Windykacja Lublin

Interesuje Cię profesjonalna i szybka windykacja - Lublin jest miastem, w którym czeka na Ciebie najlepsza oferta w tym zakresie. Doświadczony i rzetelny adwokat pomoże Ci w szybkim odzyskaniu pieniędzy i zapewni profesjonalną współpracę. Skorzystaj z propozycji Lubelskiej Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp.j..

Zabezpieczanie wydarzeń z dużą liczbą osób

Ochrona imprez masowych

Świadczymy usługi w zakresie zabezpieczania osób, a także dużych wydarzeń artystycznych czy sportowych. Naszą specjalnością jest ochrona imprez masowych, do której wyznaczamy przeszkolonych oraz jednakowo umundurowanych pracowników, którzy dzięki łączności bezprzewodowej są w stanie szybko i sprawnie wyeliminować potencjalne zagrożenie porządku.

Radcy Prawni

kancelaria Gdynia

Jeśli potrzebni są Państwu Radcy Prawni, Gdynia stanowi miasto, gdzie możecie Państwo skorzystać z usług, jakie prowadzi nasza kancelaria, gdzie nasi specjaliści wykonują dla Państwa zlecenia z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, a także cywilnego, karnego i wielu innych gałęzi w tym poradzą w sprawach rozwodowych. Naszą domeną jest wykonywanie indywidualnego doradztwa zawodowego dla naszych klientów. Od wielu lat zajmujemy się prawem handlowym, dzięki czemu świadczymy dla Państwa usługi z zachowaniem międzynarodowych standardów.

doradztwo prawne

Usługi świadczone w ramach prowadzonej kancelarii adwokackiej obejmują przede wszystkim doradztwo prawne, sporządzanie wzorów dokumentów i umów oraz pism procesowych, a także reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowych bądź w urzędzie państwowym. Prowadzący ją adwokat zajmuje się sprawami cywilnymi, rodzinnymi, karnymi, a także handlowymi i administracyjnymi. Mecenas zajmuje się jednak przede wszystkim rozwodami, sprawami o alimenty, podział majątku, czy też ustalenie praw rodzicielskich.

Kancelaria Komornicza w Mokotowie

Komornik

W przypadku kiedy wierzyciel nie jest w stanie polubownie odzyskać spłaty długu, może skierować sprawę do postępowania sądowego. Wówczas sąd decydując o nakazie spłaty wystawia tzw. tytuł wykonawczy, który potwierdza istnienie obowiązku spłaty wierzytelności. Z takim tytułem wierzyciel może udać się do egzekutora obejmującego rewir właściwy do zamieszkania dłużnika. Komornik Sądowy Karol Gołębiewski prowadzi swoją kancelarię na Mokotowie w Warszawie. Udzielamy informacji na temat sporządzenia wniosku o egzekucję.

Prawo odszkodowawcze - Justyna Lewandowska

Odszkodowania

Kancelaria adwokacka w Suwałkach przyjmuje Klientów, którzy potrzebują pomocy w zakresie kodeksu cywilnego, gospodarczego, rodzinnego oraz wielu innych. Prawnik Justyna Lewandowska prowadzi między innymi sprawy o odszkodowania, rozwody, przyznanie alimentów czy podział majątku. Podejmuje się także zastępstwa procesowego oraz broni Klientów podczas postępowania karnego.

Pomoc adwokacka dla pracowników i przełożonych

prawo pracy porady

Jednym z obszarów działalności kancelarii adwokackiej jest prawo pracy. Porady obejmują różnego rodzaju pomoc merytoryczną dotyczącą kwestii zawodowych, zarówno dla przełożonych, jak i osób zatrudnionych. Zajmujemy się także wsparciem związanym z konsultacjami ze związkami zawodowymi, przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji oraz ustaleniami dotyczącymi urlopów oraz wynagrodzeń.

Prawo karne

Sprawa karna skarbowa

W ramach prowadzonej przez nas działalności oferujemy wsparcie prawne Klientów na każdym etapie postępowania sądowego. Sprawa karna skarbowa może zakończyć się dla oskarżonego grzywną lub pozbawieniem wolności. Adwokaci z naszej kancelarii świadczą m.in. usługi reprezentacji pokrzywdzonych i oskarżonych w postępowaniu przygotowawczym i rozpoznawczym.