Kancelaria adwokacka

Windykacja Lublin

Interesuje Cię profesjonalna i szybka windykacja - Lublin jest miastem, w którym czeka na Ciebie najlepsza oferta w tym zakresie. Doświadczony i rzetelny adwokat pomoże Ci w szybkim odzyskaniu pieniędzy i zapewni profesjonalną współpracę. Skorzystaj z propozycji Lubelskiej Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp.j..

Radcy Prawni

kancelaria Gdynia

Jeśli potrzebni są Państwu Radcy Prawni, Gdynia stanowi miasto, gdzie możecie Państwo skorzystać z usług, jakie prowadzi nasza kancelaria, gdzie nasi specjaliści wykonują dla Państwa zlecenia z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, a także cywilnego, karnego i wielu innych gałęzi w tym poradzą w sprawach rozwodowych. Naszą domeną jest wykonywanie indywidualnego doradztwa zawodowego dla naszych klientów. Od wielu lat zajmujemy się prawem handlowym, dzięki czemu świadczymy dla Państwa usługi z zachowaniem międzynarodowych standardów.

Prawo odszkodowawcze - Justyna Lewandowska

Odszkodowania

Kancelaria adwokacka w Suwałkach przyjmuje Klientów, którzy potrzebują pomocy w zakresie kodeksu cywilnego, gospodarczego, rodzinnego oraz wielu innych. Prawnik Justyna Lewandowska prowadzi między innymi sprawy o odszkodowania, rozwody, przyznanie alimentów czy podział majątku. Podejmuje się także zastępstwa procesowego oraz broni Klientów podczas postępowania karnego.

Sprawy rodzinne i małżeńskie

Podział majątku wspólnego małżonków

Sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi, przysposobienie dziecka, podział majątku wspólnego małżonków, rozwód i separacja oraz alimenty - nasza kancelaria świadczy pomoc w ich zakresie, w ramach prawa rodzinnego, w którym się specjalizujemy. Udzielamy także wsparcia w postępowaniach dotyczących prawa karnego, cywilnego oraz gospodarczego.

Porady radcy prawnego

Porady prawne

Udział w naradach i spotkaniach, zastępowanie klientów w prowadzeniu pełnej lub uproszczonej księgowości, sporządzanie dokumentów. Kancelaria radcy prawnego w Lubinie przyjmuje rozmaite zlecenia z zakresu porad. Do naszych klientów należą m.in. grupy kapitałowe, fundacje, stowarzyszenia, podmioty publiczne, a także klienci indywidualni. Nasz radca prawny współpracuje z biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi i doradcami księgowymi, dzięki czemu jego oferta jest tak bogata. Zajmujemy się również sprawami związanymi z windykacją.

adwokaci Tarnów

adwokaci Tarnów

Jedną z realizowanych przez naszą Kancelarię prawną w Tarnowie usług jest kompleksowe poradnictwo prawne. Adwokaci starają się wówczas wnikliwie zapoznać z kontekstem sprawy, wszystkimi jej przesłankami oraz wskazać Klientowi najbardziej właściwe drogi rozstrzygnięcia sprawy. Podejmiemy się także sporządzenia odpowiednich wniosków i opinii prawnej.

Prawo rodzinne - kancelaria prawna

rozwody Słupsk

Nasza działalność obejmuje między innymi świadczenie pomocy w zakresie prawa rodzinnego. Kancelaria ze Słupska zajmuje się między innymi rozwodami - składamy pozwy, zapewniamy zastępstwo procesowe, prowadzimy negocjacje i wykonujemy szereg jeszcze wielu innych działań. Zajmujemy się także pozyskiwaniem alimentów.

Moria - usługi pogrzebowe Olkusz

Usługi pogrzebowe Olkusz

Krajowy i międzynarodowy transport zwłok, przygotowanie ciała do pochówku, kremacja, organizacja uroczystości żałobnych różnych wyznań oraz świeckich, pomoc prawna. Te ważne usługi świadczy nasz zakład pogrzebowy w Olkuszu, a co więcej, jesteśmy dostępni telefonicznie 24 godziny na dobę. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą urn i trumien oraz akcesoriów cmentarnych, jak np. wiązanek. Bardzo dobre opinie klientów świadczą o wysokiej jakości naszych usług funeralnych.

Prawo budowlane Warszawa

Prawo budowlane Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której usługi świadczy dla Was wyspecjalizowany prawnik. Prawo budowlane jest jednym z obszarów naszej działalności. Warszawa jest lokalizacją naszej firmy. Zajmujemy się sporządzaniem dla Was odpowiednich pism procesowych, analizowaniem dokumentów etc.

Pomoc prawna przy rozwodzie

Adwokat rozwód

W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, w których powinien pomóc adwokat. Rozwód w województwie wielkopolskim pomoże uzyskać kancelaria prawna działająca w Grodzisku. Specjalistka Patrycja Węgrzynowska uczestniczy m.in. w sprawach karnych, procesach cywilnych i rodzinnych, w tym o podział majątku, alimenty czy podział opieki nad dziećmi.

Odtykanie kanałów

Udrażnianie kanalizacji

W naszej firmie zajmujemy się wykonywaniem różnorodnych usług hydraulicznych. Wśród nich jest sprawne udrażnianie kanalizacji. Odtykamy rury wykonane z różnego tworzywa, w tym rury żeliwne, PVC czy kamionkowe. Niestraszne nam są też studzienki rewizyjne. Odtykamy je mechanicznie, hydrodynamicznie i ciśnieniowo.

Biuro prawne

Adwokat Kielce

Prowadzona w Kielcach kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Prowadząca ją adwokat zajmuje się przede wszystkim dochodzeniem praw klientów do odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych, a także sprawami związanymi z prawem nieruchomości, gospodarczym oraz cywilnym.

Usługi notariusza

Biuro notarialne Szczecin

W zakresie usług naszej kancelarii leży sporządzanie różnego rodzaju dokumentów oraz poświadczanie o zgodności kopii z oryginałem. Umowy notarialne najczęściej sporządzamy od ręki w naszym biurze w Szczecinie. Akty tego typu pozwalają na przejrzyste uregulowanie statusu spółek, mają także zastosowanie przy sprzedaży nieruchomości.

Kancelaria Adwokacka Wójcik

Konin adwokat

Dobra jakość rozwiązań i doskonałej jakości, nietuzinkowe świadczenia: a także wysokie standardy obsługiwania kontrahentów - tak w skrócie można opisać siłę przedsiębiorstwa. Przedsiębiorstwo Kancelaria Adwokacka - adwokat Konin i lider w branży, którego zdobywane latami doświadczenie a także stworzone nowoczesne normy skutkują permanentnie zwiększającą się grupą klientów. Jeżeli jesteście zaintrygowani naszą oferujemy przyjazd do nas pod adresem: https://adwokat-wojcik.pl/.