Kancelaria adwokacka

Windykacja Lublin

Interesuje Cię profesjonalna i szybka windykacja - Lublin jest miastem, w którym czeka na Ciebie najlepsza oferta w tym zakresie. Doświadczony i rzetelny adwokat pomoże Ci w szybkim odzyskaniu pieniędzy i zapewni profesjonalną współpracę. Skorzystaj z propozycji Lubelskiej Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp.j..

Radcy Prawni

kancelaria Gdynia

Jeśli potrzebni są Państwu Radcy Prawni, Gdynia stanowi miasto, gdzie możecie Państwo skorzystać z usług, jakie prowadzi nasza kancelaria, gdzie nasi specjaliści wykonują dla Państwa zlecenia z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, a także cywilnego, karnego i wielu innych gałęzi w tym poradzą w sprawach rozwodowych. Naszą domeną jest wykonywanie indywidualnego doradztwa zawodowego dla naszych klientów. Od wielu lat zajmujemy się prawem handlowym, dzięki czemu świadczymy dla Państwa usługi z zachowaniem międzynarodowych standardów.

Prawo odszkodowawcze - Justyna Lewandowska

Odszkodowania

Kancelaria adwokacka w Suwałkach przyjmuje Klientów, którzy potrzebują pomocy w zakresie kodeksu cywilnego, gospodarczego, rodzinnego oraz wielu innych. Prawnik Justyna Lewandowska prowadzi między innymi sprawy o odszkodowania, rozwody, przyznanie alimentów czy podział majątku. Podejmuje się także zastępstwa procesowego oraz broni Klientów podczas postępowania karnego.

Prawo karne

Sprawa karna skarbowa

W ramach prowadzonej przez nas działalności oferujemy wsparcie prawne Klientów na każdym etapie postępowania sądowego. Sprawa karna skarbowa może zakończyć się dla oskarżonego grzywną lub pozbawieniem wolności. Adwokaci z naszej kancelarii świadczą m.in. usługi reprezentacji pokrzywdzonych i oskarżonych w postępowaniu przygotowawczym i rozpoznawczym.

Sprawy rodzinne i małżeńskie

Podział majątku wspólnego małżonków

Sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi, przysposobienie dziecka, podział majątku wspólnego małżonków, rozwód i separacja oraz alimenty - nasza kancelaria świadczy pomoc w ich zakresie, w ramach prawa rodzinnego, w którym się specjalizujemy. Udzielamy także wsparcia w postępowaniach dotyczących prawa karnego, cywilnego oraz gospodarczego.

Porady radcy prawnego

Porady prawne

Udział w naradach i spotkaniach, zastępowanie klientów w prowadzeniu pełnej lub uproszczonej księgowości, sporządzanie dokumentów. Kancelaria radcy prawnego w Lubinie przyjmuje rozmaite zlecenia z zakresu porad. Do naszych klientów należą m.in. grupy kapitałowe, fundacje, stowarzyszenia, podmioty publiczne, a także klienci indywidualni. Nasz radca prawny współpracuje z biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi i doradcami księgowymi, dzięki czemu jego oferta jest tak bogata. Zajmujemy się również sprawami związanymi z windykacją.

adwokaci Tarnów

Jedną z realizowanych przez naszą Kancelarię prawną w Tarnowie usług jest kompleksowe poradnictwo prawne. Adwokaci starają się wówczas wnikliwie zapoznać z kontekstem sprawy, wszystkimi jej przesłankami oraz wskazać Klientowi najbardziej właściwe drogi rozstrzygnięcia sprawy. Podejmiemy się także sporządzenia odpowiednich wniosków i opinii prawnej.

Prawo rodzinne - kancelaria prawna

rozwody Słupsk

Nasza działalność obejmuje między innymi świadczenie pomocy w zakresie prawa rodzinnego. Kancelaria ze Słupska zajmuje się między innymi rozwodami - składamy pozwy, zapewniamy zastępstwo procesowe, prowadzimy negocjacje i wykonujemy szereg jeszcze wielu innych działań. Zajmujemy się także pozyskiwaniem alimentów.

Moria - usługi pogrzebowe Olkusz

Usługi pogrzebowe Olkusz

Krajowy i międzynarodowy transport zwłok, przygotowanie ciała do pochówku, kremacja, organizacja uroczystości żałobnych różnych wyznań oraz świeckich, pomoc prawna. Te ważne usługi świadczy nasz zakład pogrzebowy w Olkuszu, a co więcej, jesteśmy dostępni telefonicznie 24 godziny na dobę. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą urn i trumien oraz akcesoriów cmentarnych, jak np. wiązanek. Bardzo dobre opinie klientów świadczą o wysokiej jakości naszych usług funeralnych.