Kancelaria adwokacka

Windykacja Lublin

Interesuje Cię profesjonalna i szybka windykacja - Lublin jest miastem, w którym czeka na Ciebie najlepsza oferta w tym zakresie. Doświadczony i rzetelny adwokat pomoże Ci w szybkim odzyskaniu pieniędzy i zapewni profesjonalną współpracę. Skorzystaj z propozycji Lubelskiej Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp.j..

Radcy Prawni

kancelaria Gdynia

Jeśli potrzebni są Państwu Radcy Prawni, Gdynia stanowi miasto, gdzie możecie Państwo skorzystać z usług, jakie prowadzi nasza kancelaria, gdzie nasi specjaliści wykonują dla Państwa zlecenia z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, a także cywilnego, karnego i wielu innych gałęzi w tym poradzą w sprawach rozwodowych. Naszą domeną jest wykonywanie indywidualnego doradztwa zawodowego dla naszych klientów. Od wielu lat zajmujemy się prawem handlowym, dzięki czemu świadczymy dla Państwa usługi z zachowaniem międzynarodowych standardów.

Prawo odszkodowawcze - Justyna Lewandowska

Odszkodowania

Kancelaria adwokacka w Suwałkach przyjmuje Klientów, którzy potrzebują pomocy w zakresie kodeksu cywilnego, gospodarczego, rodzinnego oraz wielu innych. Prawnik Justyna Lewandowska prowadzi między innymi sprawy o odszkodowania, rozwody, przyznanie alimentów czy podział majątku. Podejmuje się także zastępstwa procesowego oraz broni Klientów podczas postępowania karnego.

Sprawy rodzinne i małżeńskie

Podział majątku wspólnego małżonków

Sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi, przysposobienie dziecka, podział majątku wspólnego małżonków, rozwód i separacja oraz alimenty - nasza kancelaria świadczy pomoc w ich zakresie, w ramach prawa rodzinnego, w którym się specjalizujemy. Udzielamy także wsparcia w postępowaniach dotyczących prawa karnego, cywilnego oraz gospodarczego.

adwokaci Tarnów

adwokaci Tarnów

Jedną z realizowanych przez naszą Kancelarię prawną w Tarnowie usług jest kompleksowe poradnictwo prawne. Adwokaci starają się wówczas wnikliwie zapoznać z kontekstem sprawy, wszystkimi jej przesłankami oraz wskazać Klientowi najbardziej właściwe drogi rozstrzygnięcia sprawy. Podejmiemy się także sporządzenia odpowiednich wniosków i opinii prawnej.

Prawo rodzinne - kancelaria prawna

rozwody Słupsk

Nasza działalność obejmuje między innymi świadczenie pomocy w zakresie prawa rodzinnego. Kancelaria ze Słupska zajmuje się między innymi rozwodami - składamy pozwy, zapewniamy zastępstwo procesowe, prowadzimy negocjacje i wykonujemy szereg jeszcze wielu innych działań. Zajmujemy się także pozyskiwaniem alimentów.

Prawo budowlane Warszawa

Prawo budowlane Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której usługi świadczy dla Was wyspecjalizowany prawnik. Prawo budowlane jest jednym z obszarów naszej działalności. Warszawa jest lokalizacją naszej firmy. Zajmujemy się sporządzaniem dla Was odpowiednich pism procesowych, analizowaniem dokumentów etc.

Pomoc prawna przy rozwodzie

Adwokat rozwód

W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, w których powinien pomóc adwokat. Rozwód w województwie wielkopolskim pomoże uzyskać kancelaria prawna działająca w Grodzisku. Specjalistka Patrycja Węgrzynowska uczestniczy m.in. w sprawach karnych, procesach cywilnych i rodzinnych, w tym o podział majątku, alimenty czy podział opieki nad dziećmi.

Odtykanie kanałów

Udrażnianie kanalizacji

W naszej firmie zajmujemy się wykonywaniem różnorodnych usług hydraulicznych. Wśród nich jest sprawne udrażnianie kanalizacji. Odtykamy rury wykonane z różnego tworzywa, w tym rury żeliwne, PVC czy kamionkowe. Niestraszne nam są też studzienki rewizyjne. Odtykamy je mechanicznie, hydrodynamicznie i ciśnieniowo.

Biuro prawne

Adwokat Kielce

Prowadzona w Kielcach kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Prowadząca ją adwokat zajmuje się przede wszystkim dochodzeniem praw klientów do odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych, a także sprawami związanymi z prawem nieruchomości, gospodarczym oraz cywilnym.

Radca prawny dla spółek prawa handlowego

Anna Wojciechowska-Kordek

Moja kancelaria świadczy usługi w zakresie doradztwa gospodarczego i administracyjnego dla przedsiębiorstw na terenie Poznania i całej Polski. Moją specjalnością jest obsługa prawna spółek, w ramach której zajmuje się opiniowaniem umów oraz kontraktów handlowych, windykacją należności czy doradztwem w sporach.

Kancelaria prawnicza

Adwokat prawo rolne

Nassza kancelaria zajmuje się wieloma dziedzinami i obszarami. Adwokat prawo rolne to specjalista z dziedziny gospodarki. Zajmuje się on weryfikacją poprawności przesyłanych dokumentów oraz świadczeń, a także merytoryczną pomocą dla osób, które chcą lepiej poznać prowadzoną przez siebie działalność.