Kancelaria adwokacka

Windykacja Lublin

Interesuje Cię profesjonalna i szybka windykacja - Lublin jest miastem, w którym czeka na Ciebie najlepsza oferta w tym zakresie. Doświadczony i rzetelny adwokat pomoże Ci w szybkim odzyskaniu pieniędzy i zapewni profesjonalną współpracę. Skorzystaj z propozycji Lubelskiej Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp.j..

Signia - duży wybór nagrobków

Producent nagrobków

Firma Signia świadczy usługi z zakresu produkcji elementów z kamienia. Produkujemy m. in. ekskluzywne nagrobki w różnych rozmiarach, przy czym umożliwiamy również przygotowanie ich specjalnie na zamówienie. Wykonujemy także groby dziecinne oraz urny, biorąc pod uwagę bardzo zróżnicowane potrzeby rynku.

Zabezpieczanie wydarzeń z dużą liczbą osób

Ochrona imprez masowych

Świadczymy usługi w zakresie zabezpieczania osób, a także dużych wydarzeń artystycznych czy sportowych. Naszą specjalnością jest ochrona imprez masowych, do której wyznaczamy przeszkolonych oraz jednakowo umundurowanych pracowników, którzy dzięki łączności bezprzewodowej są w stanie szybko i sprawnie wyeliminować potencjalne zagrożenie porządku.

Radcy Prawni

kancelaria Gdynia

Jeśli potrzebni są Państwu Radcy Prawni, Gdynia stanowi miasto, gdzie możecie Państwo skorzystać z usług, jakie prowadzi nasza kancelaria, gdzie nasi specjaliści wykonują dla Państwa zlecenia z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, a także cywilnego, karnego i wielu innych gałęzi w tym poradzą w sprawach rozwodowych. Naszą domeną jest wykonywanie indywidualnego doradztwa zawodowego dla naszych klientów. Od wielu lat zajmujemy się prawem handlowym, dzięki czemu świadczymy dla Państwa usługi z zachowaniem międzynarodowych standardów.

doradztwo prawne

Usługi świadczone w ramach prowadzonej kancelarii adwokackiej obejmują przede wszystkim doradztwo prawne, sporządzanie wzorów dokumentów i umów oraz pism procesowych, a także reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowych bądź w urzędzie państwowym. Prowadzący ją adwokat zajmuje się sprawami cywilnymi, rodzinnymi, karnymi, a także handlowymi i administracyjnymi. Mecenas zajmuje się jednak przede wszystkim rozwodami, sprawami o alimenty, podział majątku, czy też ustalenie praw rodzicielskich.

Zwalczanie gryzoni Wrocław

Duże miasta, np. takie jak Wrocław, są siedliskiem rozmaitych insektów oraz małych szkodników, które potrafią uprzykrzyć życie mieszkańcom. Zwalczanie gryzoni na własną rękę najczęściej jest nieskuteczne. Dlatego warto wynająć naszą firmę. Deratyzacja i dezynsekcja oraz dezynfekcja to nasza specjalność. Pracujemy na ze sprawdzonymi i skutecznymi środkami chemicznymi. Dzięki nam lokale użytkowe oraz obiekty mieszkaniowe będą czyste i higieniczne. Działalność naszą opisaliśmy dokładnie na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy.

Kancelaria Komornicza w Mokotowie

Komornik

W przypadku kiedy wierzyciel nie jest w stanie polubownie odzyskać spłaty długu, może skierować sprawę do postępowania sądowego. Wówczas sąd decydując o nakazie spłaty wystawia tzw. tytuł wykonawczy, który potwierdza istnienie obowiązku spłaty wierzytelności. Z takim tytułem wierzyciel może udać się do egzekutora obejmującego rewir właściwy do zamieszkania dłużnika. Komornik Sądowy Karol Gołębiewski prowadzi swoją kancelarię na Mokotowie w Warszawie. Udzielamy informacji na temat sporządzenia wniosku o egzekucję.