Zdjęcia produktów

Fotografia produktowa

Nasze studio Awangardowa zajmuje się profesjonalną fotografią produktową. Przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i oświetlenia tworzymy zdjęcia dowolnego towaru, które wyróżniają się dużą wartością estetyczną i przyciągają wzrok. Doskonale nadają się do katalogów, na przykład na stronie internetowej sklepu klienta. Zapewniamy usługi terminowe i w pełni profesjonalne, zachowujące przy tym niskie ceny. Zapewniamy także najwyższą jakość naszych ujęć. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Nauka i doskonalenie śpiewu - Kontakt

Lekcje śpiewu Kraków

Wyjątkowa Przestrzeń Tańca i Ruchu Kontakt w Krakowie proponuje różnego rodzaju kursy, warsztaty, zajęcia taneczne, teatralne i kulturalne. Prowadzimy również lekcje śpiewu dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy amatorem. Wykonujemy przede wszystkim muzykę folklorystyczną i tradycyjną, w różnych językach.

Nauka walca wiedeńskiego i angielskiego na wesele

Pierwszy taniec Kraków

W naszej szkole w Krakowie uczymy nie tylko stylu towarzyskiego, tanga czy bachaty. W ofercie posiadamy również propozycję dla par, które przygotowują się do ślubu. Pierwszy taniec powinien być wyjątkowy - nowożeńcy nie tylko chcą oczarować gości, ale także z klasą otworzyć zabawę weselną. Z pomocą naszych nauczycieli dowiecie się jak płynnie i naturalnie wykonać m.in. walc wiedeński lub angielski.

Fotobudka i rekwizyty - wynajem

Fotobudka Leszno

Boisz się, że organizowana przez Ciebie impreza będzie po prostu nudna? Zależy Ci na tym, aby zapewnić wszystkim zaproszonym osobom naprawdę niezapomniane wrażenia? Jeżeli tak, to doskonałym wyborem okaże się dla Ciebie Fotobudka Show, dzięki której będziecie w stanie spędzić przed obiektywem całe godziny!

Wybierz wodzireja na swoje przyjęcie ślubne

Wodzirej na wesele

Jeśli chcesz, by ten dzień był niezapomniany, a cała rodzina szalała do białego rana, pamiętaj, że odpowiedni wodzirej na wesele to połowa sukcesu. Ustalenie odpowiednich zabaw i stworzenie listy poszczególnych utworów, a następnie puszczenie ich dla gości potrafi zadecydować o tym, czy przyjęcie ślubne będzie udane.

Oferujemy sesje zdjęciowe dla zakochanych

Sesja narzeczeńska Leszno

Jesteście tak szczęśliwi, że chcecie wykrzyczeć swoją miłość? Może lepszym sposobem byłoby ją uwiecznić na fotografiach? Sesja narzeczeńska, wykonana przez nasze studio z Leszna, utrwali uczucia, które was łączą, a gdy już będziecie starym małżeństwem, zawsze będziecie mogli sięgnąć do fotografii i powspominać.