Kancelaria adwokacka

Windykacja Lublin

Interesuje Cię profesjonalna i szybka windykacja - Lublin jest miastem, w którym czeka na Ciebie najlepsza oferta w tym zakresie. Doświadczony i rzetelny adwokat pomoże Ci w szybkim odzyskaniu pieniędzy i zapewni profesjonalną współpracę. Skorzystaj z propozycji Lubelskiej Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp.j..

Signia - duży wybór nagrobków

Producent nagrobków

Firma Signia świadczy usługi z zakresu produkcji elementów z kamienia. Produkujemy m. in. ekskluzywne nagrobki w różnych rozmiarach, przy czym umożliwiamy również przygotowanie ich specjalnie na zamówienie. Wykonujemy także groby dziecinne oraz urny, biorąc pod uwagę bardzo zróżnicowane potrzeby rynku.

Rekompensaty za odwołania i opóźnienia samolotu

Odszkodowanie za odwołany lot

Choć opóźnienia samolotu są rzeczą powszechną, niewielu podróżnych ma świadomość, że za tego typu niedogodności przysługuje im rekompensata. Odszkodowanie za odwołany lot sięgają nawet kilkuset euro - nasza firma w profesjonalny sposób załatwia rekompensaty dla podróżnych. Trzymamy się ściśle określonych procedur, nie pobieramy zaliczki - za nasze usługi płacisz tylko w przypadku wygranej.