Usługi księgowe

Usługi rachunkowe

Dla każdej firmy ważne jest wsparcie, jakiego udzielają profesjonalne biura rachunkowe. Dzięki realizowanym przez nas usługom możliwe jest prawidłowe ewidencjonowanie prowadzonej działalności gospodarczej. Dla naszych Klientów wykonujemy również dokumenty związane z funkcjonowaniem kadr i płacami, wynagrodzeniami.

Wyjątkowe dotacje i zastrzyk gotówki

Dotacje dla firm

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy przedsiębiorca jest w stanie samodzielnie przygotować się do projektu i sporządzić odpowiedni wniosek. Dlatego też naszym celem jest wspieranie Państwa w uzyskiwaniu dotacji dla firm. Pragniemy, aby dzięki tym zastrzykom gotówkowym polskie przedsiębiorstwa - małe i duże - mogły rozwijać się bez jakichkolwiek ograniczeń. Dlatego też zachęcamy do konsultacji z naszymi ekspertami, którzy wskażą odpowiedni program unijny oraz podejmą się przygotowania dokumentacji.

http://www.biuroadler.pl/

Biura rachunkowe Poznań

Szukasz usług świadczonych przez biura rachunkowe w obrębie miasta Poznań - znalazłeś się we właściwym miejscu. Cechujące nas rzetelność i sumienność sprawiają, że zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. To właśnie dla nich nieustannie staramy się ulepszać nasze usługi. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że jeśli chodzi o biura rachunkowe w Poznaniu, nie mamy sobie równych.

Wspomaganie fizjoterapii

kurs fdm

Skuteczną metodą diagnozowania bólu w układzie mięśniowo-szkieletowym jest tzw. "Model zniekształcenia powięzi". Kurs FDM - bo tak w skrócie nazywamy tę metodę - dostępny jest w ofercie warsztatów i szkoleń fundacji Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach. Zapraszamy do udziału fizjoterapeutów oraz lekarzy. W naszej ofercie także kurs PNF, czyli leczenia wad postawy jak również terapii czaszkowo-krzyżowej. Przekonaj się, jak możesz zmienić swoje zajęcia z podopiecznymi. Uczyń je efektywniejszymi.

Vibiuro - usługi outsourcingowe

Wirtualne biuro Katowice

Nasza firma oferuje Państwu wirtualne biuro w atrakcyjnej dzielnicy Katowic. Dzięki propozycji Vibiuro otrzymacie nie tylko reprezentacyjne miejsce na przeprowadzanie negocjacji z klientami, ale również profesjonalną obsługę korespondencji. Dowiedz się więcej informacji na naszej witrynie internetowej.

Emisja obligacji - firma Capital One Advisers

Emisja obligacji

Jako pionierzy w zarządzaniu finansami, pragniemy państwu zaoferować doradztwo odnośnie obligacji. Emisja obligacji może stanowić jedną z najlepszych form finansowania firmy. Dzięki naszej współpracy wyemitowanie obligacji stanie się całkowicie bezpieczne i skuteczne. Nasz profesjonalny zespół potrafi obiektywnie ocenić potrzeby finansowe przedsiębiorstwa oraz jego możliwości emisji papierów dłużnych. Pomożemy również w pozyskaniu inwestorów zewnętrznych bez zmian w obszarze kontroli kapitałowej.

Ewidencja i inne zadania księgowe

biuro księgowe rzeszów

Zastanawiają się Państwo nad podjęciem współpracy ze specjalistami od finansów? W Rzeszowie mogą państwo liczyć na pełne wsparcie. Udzieli go nowoczesne biuro rachunkowe Control TAX. Tworzy je zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, których zadaniem jest odnalezienie najbardziej optymalnego i najkorzystniejszego dla Klienta rozwiązania. Doradzamy także w kwestiach podatkowych - szczególnie tych związanych ze strategiami optymalizacyjnymi. Pomagamy też w bieżącej ewidencji oraz innych zadaniach.

adwokat dąbrowa górnicza

Chciałbyś nareszcie zająć się swoim biznesem i skupić na zyskach oddając żmudne sprawy finansowe w ręce zaufanych profesjonalistów? Biuro rachunkowe Śmigiel&Śmigiel odciąży Cię z wszelkich księgowych obowiązków. Oferujemy ewidencjonowanie przychodów i rozchodów, rozliczanie spraw kadrowo-płacowych, optymalizacje podatkowe itp.

Doradztwo biznesowe

Przedstawiamy Państwu firmę, dla której doradztwo personalne to jedna z dziedzin, którymi się zajmujemy. W naszej ofercie są również profesjonalne szkolenia oraz akademie dla biznesu, szkolenia menadżerskie. Doświadczenie i kwalifikacje pozwala nam zaoferować doradztwo biznesowe i personalne na najwyższym poziomie.

Opieka prawna

Adwokat Warszawa

Kancelaria Jarosława Dąbrowskiego zajmuje się sprawami związanymi z prawem cywilnym, karnym oraz gospodarczym. Adwokaci podejmują się opieki zarówno nad klientami indywidualnymi, jak i większymi podmiotami gospodarczymi. Nasze usługi dotyczą zarówno przygotowywania różnego rodzaju wniosków, jak i reprezentowania klientów przed sądami różnych instancji. Szczególnym przykładem naszych działań są sprawy rozwodowe, które wymagają działań związanych zarówno z ustaniem związku małżeńskiego, jak i podziałem majątku wspólnego.

Porządkowanie biura

Sprzątanie biur Kraków

Komfort pracy w firmie wynika z wielu czynników, jak np. czystości i porządku w pomieszczeniach. Jeżeli chcą państwo zaoszczędzić i zadbać o kompleksowe realizowanie zadań z tego zakresu, proponujemy fachowe sprzątanie biur w Krakowie. Zatrudniamy doświadczoną ekipę, która rozprawi się z każdym zanieczyszczeniem.

Biuro tłumaczeń - Kumiria

Tłumaczenia dla firm

Biuro tłumaczeń Kumiria to miejsce, w którym pracują osoby doświadczone i obdarzone znajomością nawet specjalistycznego słownictwa. Dołożymy wszelkich starań, by korzystanie z naszych usług było dla Ciebie powodem do satysfakcji. Zapewniamy szybką i profesjonalną realizację każdego zlecenia. Wykonujemy tłumaczenia dla firm oraz dla osób indywidualnych.